Navláčil stavební firma, s.r.o.

Bartošova 5532, 760 01 Zlín

Realizujeme kompletní průmyslovou výstavbu - ocelové i prefa montované haly (výrobní, skladové i další), administrativní budovy, monolitické stavby včetně jejich rekonstrukcí. Stavby realizujeme jako generální dodavatel na klíč. Nabízíme také projektovou přípravu včetně vizualizací exteriérů i interiérů. Jako rodinná firma dbáme na dobré jméno společnosti. Právě proto se řídíme naším sloganem "stavíme na referencích".

Algeco, s.r.o.

Spytihněv 586 , 763 64 Spytihněv

Zajišťujeme pronájem kontejnerů, dodáváme obytné kontejnery, skladové kontejnery a další vybavení staveniště. V nabídce také prodej kontejnerů. Naše kontejnery Vám dodáme do 24 hodin. Využít můžete hustou síť našich poboček. Modulární stavby pro Vás.

TOUAX s.r.o.

Křižíkova 34, 186 00 Praha 9 - Karlín

Touax s.r.o. je česká dceřiná společnost francouzské skupiny Touax, která působí ve 24 zemích a je již více než 100 let kótovaná na pařížské burze cenných papírů Euronext. Touax s.r.o. projektuje, průmyslově vyrábí a následně staví objekty za použití stavebnicového systému modulů. Specializujeme se na průmyslovou výrobu, prodej a pronájem obytných a sanitárních modulů, skladových kontejnerů a různého příslušenství (jímky, podesty, schodiště apod.) pro stavebnictví.

1

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři