Panasonic uvedl na trh novou řadu domácích klimatizací Etherea VKE

Pro letošní sezónu zařadil Panasonic do své nabídky novou řadu domácích klimatizací Etherea VKE, která splňuje podmínky nejvyšší energetické třídy A+++/A+++ (pro topení / chlazení). Tenký elegantní design nových klimatizačních jednotek skrývá také zabudované bezdrátové rozhraní a technologii Nanoe X pro dokonalé vyčištění vzduchu.

Panasonic uvedl na trh novou řadu domácích klimatizací Etherea VKE

Majitelé řady Etherea VKE ocení vysoký komfort, který jim přináší vestavěná síť WLAN sloužící pro lepší ovládání, snadné připojení k internetu a pohodlné řízení na dálku přes aplikaci Panasonic Comfort Cloud. Z jakéhokoli chytrého zařízení Android nebo iOS tak lze ovládat či monitorovat instalované jednotky. Díky novému dálkovému ovladači můžete jednotky Etherea nyní nastavit pohodlně jak z domova, tak z práce či dovolené.

Pro zdravější domov jsou nové modely Etherea vybaveny technologií čištění vzduchu Panasonic Nanoe X. Tato technologie generuje miliardy hydroxylových radikálů a následnou oxidací inhibuje bakterie ve vzduchu až s 99,9% účinností u určitých typů bakterií a virů (včetně chřipky). Nanoe X také zabraňuje šíření plísní a alergenů vzduchem, což ocení například astmatici v průběhu pylové sezony.


O maximální pohodlí se i v největších vedrech stará technologie Aerowings s větším sacím roštem a mimořádně vysokými otáčkami ventilátoru, která zajistí rovnoměrné proudění vzduchu po celé místnosti. Po dosažení nastavené teploty nasměrují dvojité lopatky Aerowings vzduch směrem ke stropu, čímž vytvoří efekt sprchového chlazení.
S ohledem na životní prostředí používá řada Etherea VKE chladivo R32. To je šetrnější k životnímu prostředí než směs
R410A, která byla dříve v domácích klimatizacích Etherea využívána. Chladivo R32 se snadno recykluje, má o 75 % menší dopad na globální oteplování a nemá negativní vliv na ozónovou vrstvu. Jedná se také o ekonomičtější alternativu s vyšší účinností o 10 % než vykazuje směs R410A.

Řada Panasonic Etherea VKE nabízí v současnosti jednotky s výkonem od 1,6 do 7,1 kW (CS-Z20/25/35/42/50/71VKEW, CS-XZ20/25/35/50VKEW, CU-Z20/25/35/42/50/71VKE, CS-MZ16VKE).

Pro více informací navštivte stránky www.aircon.panasonic.eu.

Fotogalerie

Panasonic Etherea VKE
Firma
NAŠI PARTNEŘI Další partneři