Ytong Vás zve na druhý díl webináře o statice

V pátek 3. května se mohou v 10 hodin projektanti, architekti a další praktici ze stavebnictví virtuálně setkat s odborníky systému Ytong nad praktickými otázkami statiky. Webinář navazuje na první díl, kde probrali obecné otázky statiky a orientaci v materiálech výrobce.

Ytong Vás zve na druhý díl webináře o statice

Druhý díl bude zaměřen více na samotnou stavební praxi – například navrhování svislých konstrukcí a vhodné typy produktů ze systému Ytong pro konkrétní typy nejčastějších projektů. Odborníci přímo na semináři předvedou ukázky návrhu rodinného a bytového domu. Dotknou se také tématu velkoformátové výstavby, která je hlavní realizační novinkou právě u staveb bytových a administrativních budov.

Seminářem vás provde Ing, Lucie Šnajdrová, manažerka velkoformátové výstavby, produktový manažer Ing. Václav Vetengl a expert na statiku z technického oddělení společnosti Ing. Martin Solařík. Záznam se bude vysílat na http://www.azpromo.cz/statika-2-cast-3-5-2019/ a bude možné pokládat i online dotazy. Záznam celého semináře pak bude ke shlédnutí na YouTube.

Fotogalerie

Ytong zve na druhý díl webináře o statice
Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři