Společnost KUHN - BOHEMIA přesídlila do nové centrály v Čestlicích

Společnost KUHN - BOHEMIA (výhradní prodejce stavebních strojů Komatsu na českém trhu) se již kompletně přestěhovala do své nové centrály v Praze Čestlicích. V průběhu letošního roku se v moderním areálu, který vyrostl hned u exitu 8 dálnice D1, otevře také pobočka společnosti KUHN-MT (distributora automobilových hydraulických jeřábů Palfinger v ČR).

Společnost KUHN - BOHEMIA přesídlila do nové centrály v Čestlicích

Na pozemku o rozloze více jak 16 tisíc metrů čtverečních vznikl komplex, který tvoří středový komerčně administrativní objekt, k němu z východní strany přiléhá hala oprav a servisu stavebních strojů, ze západní pak budova, ve které najde své místo montážní a kompletační dílna manipulační techniky.

Centrála bude samozřejmě sídlem managementu společnosti KUHN - BOHEMIA, rovněž nabídne kompletní obchodní sortiment stavebních strojů Komatsu (v brzké době i jeřábů Palfinger) a veškeré poprodejní služby včetně rozšířeného servisu, provádění závažnějších oprav strojů v moderních dílenských zázemích a nabídky náhradních dílů.

"Všichni se do Čestlic už moc těšili, mají novou motivaci pro svou práci, mnozí i  lepší spojení do zaměstnání. Dosavadní najatý areál v Praze 5 - Stodůlkách už opravdu nevyhovoval našim potřebám," uvedl ředitel společnosti KUHN - BOHEMIA Daniel Sys. Podle jeho slov v nové centrále nyní pracuje 30 lidí, v následujících měsících by se měl tým ještě rozšířit o dva až tři zaměstnance společnosti KUHN - MT pro poprodejní služby.

Podoba nové centrály je v souladu s architektonickou koncepcí poboček této velikosti ve skupině KUHN HOLDING, kde hlavní roli hraje cílená přesná funkčnost a komplexnost. Jde vlastně o typizovanou stavbu s ověřenou praxí z jiných areálů v Evropě, v případě Čestlic vznikla velmi věrná kopie pobočky KUHN-SLOVAKIA vybudované v Senci. "Naše spokojenost s kvalitou provedení je vysoká i ve srovnání s ostatními stavbami v okolních zemích," konstatoval Daniel Sys.

Celková investice na vybudování areálu dosáhla 165 milionů korun, generálním dodavatelem stavby byla společnost Porr.

Fotogalerie

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři