Asfora - spínače a zásuvky ve špičkové technologii i designu

Tato nová řada na první pohled upoutá svým elegantním designem a celkovým provedením. Perfektně ladí s každým interiérem. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, provedení působí robustně, povrch je velmi příjemný na dotyk. Materiál nepodléhá během času změnám, ani při dlouhodobém vystavení slunečnímu záření. Přístroje mají tuhý pozinkovaný kovový rámeček, který nepodléhá korozi.

Asfora - spínače a zásuvky ve špičkové technologii i designu

Spínače a zásuvky Asfora jsou dodávány ve dvou barvách - bílé a krémové.Asfora přináší mnoho výhod profesionálům. Jde o různá vylepšení, která ocení elektromontéři při provádění elektroinstalace: zvyšuje bezpečnost montáže, eliminuje zbytečné chyby, chrání prsty. Zároveň také snižuje čas potřebný pro instalaci. Detaily jsou uvedeny u obrázků.Asfora plní všechny požadavky koncového uživatele na moderní elektroinstalaci. Ačkoliv je produktová řada Asfora nabízena v základním segmentu vypínačů a zásuvek, tedy v cenově nejvýhodnějším, přináší širokou škálu přístrojů a funkcí, které jiné řady v tomto segmentu nenabízí. Vybaví domácnost tak, aby byla neustále online a in. Od reproduktorových zásuvek, přes televizní a satelitní až po datové zásuvky. Díky otočnému stmívači, který může být vybaven i orientační kontrolkou, lze spořit elektrickou energii nebo si v místnosti navodit příjemnou světelnou atmosféru. Pro co největší jednoduchost jsou přístroje řady Asfora dodávány jako komplet včetně rámečku, ale mají možnost montáže až do šestinásobného společného rámečku. V sortimentu naleznete i zásuvky ve vyšším krytí IP44 s krytkou, které jsou vhodné do vlhkých prostor, na terasu domu nebo do pergoly. Pro profesionální použití stojí za zmínku, že v řadě Asfora naleznete i spínač pro hotelové karty a spínače pro ovládání žaluzií. 

Vypínače a zásuvky řady Asfora budeme vystavovat na veletrhu Amper 2015, na našem ­stánku v pavilonu P. Výstava se koná od 24. do 27. 3. 2015 na Výstavišti v Brně. Srdečně vás zveme.

Schneider Electric CZ,s.r.o.
Thámova 13, 186 00 Praha 8 - Karlín
tel.: +420 382 766 333
e-mail: podpora@schneider-electric.com , www.schneider-electric.cz

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři