Prefa Praha úspěšně dokončila dostavbu areálu Ikea na Černém mostě

Společnost Prefa Praha je tradičním dodavatelem prefabrikovaných nosných systémů a ucelené škály betonových prefabrikátů. V minulosti se podílela na výstavbě takových staveb, jakými jsou např. Tančící dům v Praze, fotbalový stadion Slávie Praha v Edenu nebo obchodního centra v Praze na Zličíně.

Prefa Praha je výrobcem prefabrikovaných skeletových systémů, stropních panelů Spirol, protihlukových stěn, schodišťových ramen a řady dalších prefabrikátů. Vedle výroby těchto systémů se zabývá také projektovou činností a komplexními dodávkami staveb.

Kontaktní údaje

PREFA PRAHA, a.s.
Průmyslová 566/5, 108 00, Praha-Malešice, Tel.: +420 281 031 111, prefa@prefa-praha.cz, Web: www.prefa-praha.cz

Mohlo by vás zajímat

9.7.2018 / Dílce

PREFA PRAHA a. s. - projekce, výroba a montáže staveb z betonových stavebních dílců

Společnost PREFA PRAHA a. s. představuje komplexního dodavatele nosných betonových konstrukcí. Výrobním programem společnosti je výroba..

20.7.2017 / Dílce

PREFA PRAHA a. s. dodává betonové dílce i do Karibiku

Společnost PREFA PRAHA a. s. je komplexní dodavatel nosných konstrukcí a železobetonových prvků stavebních dílců pro pozemní..

Projekce, výroba a montáže staveb z betonových stavebních dílců = PREFA PRAHA a.s.

Společnost PREFA PRAHA a. s. to je již pojem komplexního dodavatele nosných konstrukcí s výrobou železobetonových prvků stavebních..

25.6.2013 / Materiály, Dílce, Konstrukce

Prefa Praha a.s. úspěšně realizovala několik staveb na území Německa

Výrobní tradice společnosti Prefa Praha a. s. sahá až do roku 1960. Od svého počátku se firma specializuje na výrobu prefabrikovaných..

25.6.2012 / Materiály, Dílce, Konstrukce

Prefa Praha se osvědčila při výstavbě hned čtyř významných průmyslových areálů

Stavby jako Tančící dům, stadion Slavie v Edenu, výstavba nákupního centra v Praze na Zličíně či dostavba obchodního centra..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři