Výstavba montované haly pro firmu Hutira v režii společnosti MONT-KOVO spol. s r.o. Břest

Společnost Montkovo spol. s r.o. v listopadu dokončila výstavbu zateplené sendvičové montované haly pro společnost Hutira Brno v Brně - Popůvkách. Bližší informace o společnosti Montkovo nám sdělil Ing. Petr Dostál, obchodní manažer firmy. Stavbou nás provedl a další technické informace prozradil technický ředitel firmy, pan Richard Dostál.

.

Související článek

18.9.2012 / Realizace staveb

Propojení moderního stylu a funkčnosti ve výrobních halách

Z hlediska nároků a požadavků firem je kladen stále větší tlak na rychlost a ekonomičnost výstavby. Velmi dobrým řešením je..

Kontaktní údaje

MONT-KOVO spol. s r.o. Břest
Břest 81, 768 23, Břest, Tel.: +420 602511469, poptavky@montkovo.cz, Web: www.montkovo.cz

Mohlo by vás zajímat

29.5.2014 / Realizace staveb

Nový prodejní a servisní areál Moravian-Klas ve Vsetíně

V severozápadní části Vsetína v průmyslovém areálu Bobrky II vyrostla nová průmyslová hala pro společnost Moravian-Klas spol. s..

Průmyslová hala firmy MORAVIAN - KLAS zaujme svým netradičním řešením

Společnost MONT-KOVO, spol. s r. o. před nedávnem dokončila realizaci nové průmyslové haly pro společnost MORAVIAN- KLAS spol. s r. o.,..

Jak vybudovat reprezentativní a funkční halu

V posledních letech je znatelný nárůst montovaných hal oproti zděným halám či průmyslovým stavbám z jiných materiálů. Co přesně je..

4.10.2013 / Materiály

Jaké barvy montovaných hal jsou trendy

Fasáda či opláštění průmyslových hal je kabátem sídla společnosti. Dobře zvolená barevná kombinace barev je dobrou vizitkou a podtrhuje..

2.7.2013 / Realizace staveb

Montované haly - bezpečí pro potraviny

V loňském roce vyrostla v obci Telnice u Brna krásná nová montovaná ocelová hala pro společnost LCT, a. s., která se zabývá..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři