Řešení kanalizačních sítí z polypropylenu Rehau - mezinárodně ověřený systém

Dlouhodobá řešení pro všechny komunikace: dopravní stavitelství Správně plánovaná odvodňovací opatření mají velký význam pro moderní výstavbu komunikací a staveb.

TECE uvedlo na český trh unikátní rozebíratelný push-fit systém – jediný na trhu

Překvapivé výsledky přinesl krátký průzkum, který uskutečnili redaktoři Stavebních a investorských novin mezi lidmi, kteří připravovali rekonstrukci svého rodinného domu či bytu. Vyplývá z něj totiž, že řada z nich raději zaplatí i vyšší cenu v případě, že práce na jejich objektu budou dokončeny dříve, a budou tak moci svůj byt či dům ve zkráceném termínu opět pohodlně užívat.

Novinky v systému podlahového vytápění Wavin K-press

Od letošního prosince pro Vás připravila společnost WAVIN OSMA s.r.o. významné rozšíření systému Wavin K-press.

Otevřený způsob komunikace a další zvyšování kvality je pro nás prioritou…

Obchodní společnost WAVIN OSMA s.r.o. zajišťuje distribuci a zákaznický servis značek WAVIN, OSMA a Ekoplastik. Společnost působí na českém trhu více než rok, toto období nám v rozhovoru přiblížil jednatel a generální ředitel pan Ing. Krzysztof Bocek MBA.

Materiál nové generace s označením PE 100RC

Od Gascontrol Plast je odolný proti pomalému šíření trhlin a bodovému napětí

Novinky Pipelife Czech s.r.o. pro vodovody a kanalizace

Společnost Pipelife Czech s.r.o. patří mezi tradiční české výrobce plastových potrubí a v současnosti je jejich největším výrobcem v ČR. Nabízí dokonalý technický i logistický servis a seriózní přístup k dodávkám, proto získala pověst spolehlivého dodavatele kvalitních výrobků.

Sanace potrubí ve stávající trase využitím nového PE potrubí

Snižování výdajů na nové investice, ale i na opravy stávajících potrubí řeší většina vlastníků a provozovatelů vodovodů, kanalizací i plynovodů. V souvislosti s hledáním úspor se důkladně zvažuje i použití technologie, kterou lze sanaci potrubí provést.

Jaký vybrat okap?

První je třeba zodpovědět otázky, kam chceme okap umístit, rozměry domu a svou finanční situaci. Levný materiál nemusí v konečné fázi být laciný, připočtete-li každoroční nátěry, nutnou údržbu a životnost materiálu, skutečná cena se výrazně navýší.

FV-PLAST, a.s. na veletrhu ISH 2011 ve FRANKFURTU

Česká společnost FV-PLAST se specializuje na výrobu plastových systémů pro tlakové rozvody pitné vody a teplé užitkové vody, ústředního a podlahového vytápění.

Wavin Q-bic – řešení v likvidaci dešťových vod

Již od konce loňského roku je očekávané přijetí nové české normy, která by se věnovala stále aktuálnější problematice „zasa kov ánídešťové vody“. Připravovaná norma v gesci Ministerstva zemědělství ČSN 75 9010 bude definovat povinnosti a možnosti při návrhu, výstavbě a provozu vsakovacích zařízení srážkových vod.

Plynotěsné a vodotěsné prostupy inženýrských sítí do budov

V současné době budeme jen těžko hledat budovu, do které by nebyly zaústěny inženýrské sítě. Jedná se o silové či sdělovací kabely, vodovodní, odpadní nebo plynové potrubí. Že je spolehlivé utěsnění vstupů důležité, lidé zjistí většinou až ve chvíli, kdy do budovy proniká vlhkost nebo dokonce voda.

20 let úspěšného působení společnosti LK Pumpservice

Společnost LK Pumpservice je firmou poskytující komplexní služby v oblasti vodního hospodářství, počínaje aktivní podporou v projekční fázi, variabilitou možných typů řešení, přes dodávky zařízení, až po záruční a pozáruční servis.

Kompletní ochrana před povodněmi

Plášťová protipovodňová ochrana budov, oken a dveří

Velkoprůměrové trubky SIMONA® ve speciálních rozměrech pro XXL sanaci

Pro rekonstrukci litinového řadu v dimenzi DN 1000 bylo použito cca 500 tun trubek SIMONA® PE 100 ve speciálním rozměru. Berlínské vodárny zvolily inovativní technologický postup – swagelining, a tím velmi rychlou a cenově výhodnou metodu.

Nejtvrdší podmínky v Simplonském průsmyku pro trubky SIMONA®

Simplonský průsmyk patří mezi nejdůležitější evropské severo-jižní dopravní komunikace a spojuje Německo s Itálií. Tato část mezinárodní dálnice A9 o délce 42,5 km vede mezi Brigem (Švýcarsko) a Gondem (Itálie) ve výšce přes 2000 metrů.

Co se srážkovými vodami ze zpevněných ploch?

Velké zpevněné plochy znamenají při deštích také velké množství srážkových vod. V případě přívalových dešťů nastává problém v podobě "přívalové vlny" s velkým okamžitým nárazovým množstvím vod, které je nutno z plochy bezpečně odvést.

Kvalitní tým, výrobky, servis a logistika...

jsou základní pilíře, na kterých společnost Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o. staví třetím rokem pod vedením ředitelky paní Věry Davidové. Jak toto období hodnotí a co nového chystá do roku 2010, jsme se zajeli zeptat osobně do Komorovic.

Snažíme se nabízet nejen samotný výrobek, ale systém

odpovídá na jednu z položených otázek ředitel jablonecké firmy TITAN-METALPLAST s.r.o., pan Jiří Guth, se kterým jsme si v polovině měsíce září měli možnost popovídat o aktuálním dění ve společnosti, ale i připravovaných novinkách.

Bezpečněji na českých silnicích

Není to tak dávno, kdy jste se mohli na našich silnicích setkat s nehodami souvisejícími s odcizením kanálových poklopů.

Nejčtenější články
Zobrazit nejčtenější články

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři