Technika

Výtahy Ostrava slaví 20. výročí založení a také získání ocenění „Štika českého byznysu“

V letošním roce slaví naše společnost VÝTAHY OSTRAVA 20 let od svého založení v roce 1991 a k tomuto nádhernému jubileu jsme v loňském roce obdrželi dárek v podobě ocenění „Štika českého byznysu“, a to absolutní jednička Moravskoslezského kraje a devátá nejlepší firma v České republice.

Výroba a oprava hadic u Phoenix-Zeppelin přináší zákazníkům značkové zboží Caterpillar

Modletice 16. srpna 2011- Phoenix-Zeppelin, jednička na trhu v prodeji stavebních strojů, připomíná zákazníkům, že se vyplatí kupovat originální příslušenství ke strojům Caterpillar.

Uplifter zajistí efektivitu cestou inovace a techniky

Německá společnost Uplifter se sídlem v Bavorsku působí úspěšně na německém trhu již 10 let. Zákazníkům poskytuje efektivní řešení pro bezpečné montáže a instalace ve velkých výškách a na nepřístupných místech.

Diamantová vrtací technika Rothenberger

Společnost Rothenberger je na trhu již déle než 60 let. Je jedním z největších výrobců profesionálního nářadí, zejména zaměřeného na instalace a údržbu potrubních systémů. Na její působení v oblasti diamantového vrtání jsme se zeptali ředitele zastoupení pro Českou republiku, pana Tomáše Andrejska.

Austin Powder Service CZ - spolehlivý partner v dodávkách trhacích prací

Historie firmy sahá do roku 2001, kdy byla společnost založena za účelem provádění trhacích prací, nákupu a prodeje výbušnin.

V nabídce společnosti Terramet jsou také osvědčené grejdry HBM - Nobas

Již déle než 20 let dodává špičkové stavební stroje a manipulační techniku na náš trh společnost Terramet. Ta je výhradním dovozcem strojů značky JCB, manipulační techniky Nissan, pažení Allround, kompresorů značky Kaeser, vibrační a hutnící techniky Vibromax a také grejdrů HBM – Nobas.

CRAMO je na tahu...

Finská společnost Cramo je druhou největší půjčovnou stavební techniky v Evropě. Má zastoupení v 15 zemích Evropy a dohromady provozuje více než 400 poboček. Cramo poskytuje kompletní řešení, která jsou zákazníkovi šitá na míru.

ROTAX E - inovovaná rada skružovacích strojov firmy PEDAX

Firma PEDAX Bitburg predstavila inovovaný skružovací stroj ROTAX 32 E na tohtoročnom stavebnom veľtrhu IBF Brno 2011 na stánku firmy JAMI.

Sací Bagr Cappellotto Cap geo

Silniční sací bagr Cap geo je nejvýkonnější sací stroj v našem vozovém parku, disponuje sacím výkonem 17 000  m3/hod a je uzpůsoben na sání tuhých, prašných i kapalných látek.

Spolehlivý český výrobce mobilních třídičů a drtičů pro těžební a stavební průmysl

Třídič s.r.o. je dceřinou společností belgické firmy KEESTRACK, která byla založena v roce 2001 v bývalém areálu strojírenského komplexu ve Šternberku v Olomouckém kraji.

The Cat Rental Store dobývá Ústí nad Labem a představuje novinky

Půjčovna stavebních strojů The Cat Rental Store slavnostně otevřela 2. června novou půjčovnu v Ústí nad Labem. Společnost Phoenix-Zeppelin, která provozuje půjčovny The Cat Rental Store, tak rozšířila svou síť na 15 působišť po České republice.

Systémy Cat® Grade Control:

neocenitelný pomocník strojů Caterpillar

Asfaltovací stroj Super 2100-2 od firmy Vögele je používán na celém světě

Pásový pokladač asfaltuje s kabely ÖLFLEX® CLASSIC 110

INTERMARKET – moderní technika pro speciální zakládání staveb

Intermarket s.r.o. – společnost se svou dvacetiletou zkušeností s dodávkami moderní zahraniční techniky a technologií pro speciální zakládání staveb, vodohospodářství, pozemní a dopravní stavitelství českým a slovenským firmám.

Pronájem je řešení poskytující větší flexibilitu a menší riziko…

říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny pan David Vašíček, obchodní ředitel společnosti CRAMO s.r.o. pro Českou republiku a Slovensko.

Bitrak – Sparomat SB

zařízení k ošetření pracovní spáry a k sanaci trhlin v asfaltových vozovkách od společnosti Bitrak s.r.o.

TSS a.s. změnila majitele. Změní se také trh?

Traťová strojní společnost, a.s. pokračuje jako nástupce Traťových strojních stanic ve více než 55 letém působení v oblasti výstavby, modernizace a rekonstrukce železničních tratí, kde se podílí jak na jejich výstavbě, tak zejména na opravách a údržbě.

Cat Product Link zvyšuje efektivitu strojů

Systém monitorování stavebních strojů Caterpillar Product Link prošel obměnou. Nyní poskytuje uživatelům více informací ve snadněji použitelném formátu.

Stroje a zařízení nejenom pro stavebnictví

Firma Transtechnik CS, spol. s r.o. působí na území České i Slovenské republiky a nabízí kompletní servis a zázemí pro své zákazníky. V letošním roce uvede na trh několik novinek.

Phoenix-Zeppelin představí v Brně nejmenší Caterpillar

Minirýpadlo Cat 300.9D, nejmenší stroj značky Caterpillar na českém trhu, je tou nejžhavější novinku, jež společnost Phoenix-Zeppelin představí na letošní 16. Mezinárodním stavebním veletrhu IBF v Brně.

Phoenix-Zeppelin slavil na veletrhu IBF úspěchy a uvítal také presidenta ČR Václava Klause

Výhradní dovozce stavebních strojů Caterpillar do ČR Phoenix-Zeppelin hlásí úspěchy z 16. Mezinárodního stavebního veletrhu IBF:

Kloubové dampry Volvo nové série F opět nastavují nové standardy

Volvo vyvíjí dampry od začátku roku 1960 a je světovou jedničkou v tomto oboru. Filozofie ustáleného vývoje a propracovaná konstrukce to jen potvrzuje.

Máme výtah, co s ním?

Toto je pravděpodobně otázka, která již netrápí ty vlastníky bytových domů, kteří společnými silami zajistili dostatek prostředků a v nedávné minulosti provedli výměnu starého výtahu za nový.

EUROVIA Kamenolomy ze Skupiny EUROVIA CS získala cenu za bezpečnost práce

Společnost EUROVIA Kamenolomy, a. s., získala ocenění „Zlatý Permon“ v kategorii, která hodnotí bezpečnost práce v hornictví. Cena je projevem uznání za dosažení vynikajících výsledků v oblasti bezpečnosti práce.

Novinky v nabídce mini a midi rýpadel Komatsu

Společnost Komatsu, přední světový výrobce stavebních strojů, zaujímá dlouhodobě vedoucí pozici ve výrobě pásových rýpadel. V současné době jsou na evropský trh uváděny dva nové typy mini rýpadel Komatsu a současně i nový typ kolového rýpadla v kategorii midi.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři