Technika

Pronájem je řešení poskytující větší flexibilitu a menší riziko…

říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny pan David Vašíček, obchodní ředitel společnosti CRAMO s.r.o. pro Českou republiku a Slovensko.

Bitrak – Sparomat SB

zařízení k ošetření pracovní spáry a k sanaci trhlin v asfaltových vozovkách od společnosti Bitrak s.r.o.

TSS a.s. změnila majitele. Změní se také trh?

Traťová strojní společnost, a.s. pokračuje jako nástupce Traťových strojních stanic ve více než 55 letém působení v oblasti výstavby, modernizace a rekonstrukce železničních tratí, kde se podílí jak na jejich výstavbě, tak zejména na opravách a údržbě.

Cat Product Link zvyšuje efektivitu strojů

Systém monitorování stavebních strojů Caterpillar Product Link prošel obměnou. Nyní poskytuje uživatelům více informací ve snadněji použitelném formátu.

Stroje a zařízení nejenom pro stavebnictví

Firma Transtechnik CS, spol. s r.o. působí na území České i Slovenské republiky a nabízí kompletní servis a zázemí pro své zákazníky. V letošním roce uvede na trh několik novinek.

Phoenix-Zeppelin představí v Brně nejmenší Caterpillar

Minirýpadlo Cat 300.9D, nejmenší stroj značky Caterpillar na českém trhu, je tou nejžhavější novinku, jež společnost Phoenix-Zeppelin představí na letošní 16. Mezinárodním stavebním veletrhu IBF v Brně.

Phoenix-Zeppelin slavil na veletrhu IBF úspěchy a uvítal také presidenta ČR Václava Klause

Výhradní dovozce stavebních strojů Caterpillar do ČR Phoenix-Zeppelin hlásí úspěchy z 16. Mezinárodního stavebního veletrhu IBF:

Kloubové dampry Volvo nové série F opět nastavují nové standardy

Volvo vyvíjí dampry od začátku roku 1960 a je světovou jedničkou v tomto oboru. Filozofie ustáleného vývoje a propracovaná konstrukce to jen potvrzuje.

Máme výtah, co s ním?

Toto je pravděpodobně otázka, která již netrápí ty vlastníky bytových domů, kteří společnými silami zajistili dostatek prostředků a v nedávné minulosti provedli výměnu starého výtahu za nový.

EUROVIA Kamenolomy ze Skupiny EUROVIA CS získala cenu za bezpečnost práce

Společnost EUROVIA Kamenolomy, a. s., získala ocenění „Zlatý Permon“ v kategorii, která hodnotí bezpečnost práce v hornictví. Cena je projevem uznání za dosažení vynikajících výsledků v oblasti bezpečnosti práce.

Novinky v nabídce mini a midi rýpadel Komatsu

Společnost Komatsu, přední světový výrobce stavebních strojů, zaujímá dlouhodobě vedoucí pozici ve výrobě pásových rýpadel. V současné době jsou na evropský trh uváděny dva nové typy mini rýpadel Komatsu a současně i nový typ kolového rýpadla v kategorii midi.

„V nejbližším období se chceme soustředit na prodej strojů typu JCB ECO,“

říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny Ing. Zdenek Chyba, jednatel společnosti Terramet s.r.o.

Dozer Cat D7E získal Zlatou medaili IBF

Společnost Phoenix-Zeppelin, se může pochlubit dalším úspěchem dokazujícím kvalitu stavebních strojů Caterpillar. Dozer s diesel-elektrickým pohonem Cat D7E dnes získal Zlatou medaili IBF na 16. Mezinárodním stavebním veletrhu v Brně.

Phoenix-Zeppelin předal první hydraulické rýpadlo Bucyrus RH40E v České republice

Společnost Phoenix-Zeppelin dnes předala první pásové hydraulické rýpadlo Bucyrus RH40E v České republice firmě LB MINERALS, s.r.o. patřící do skupiny LASSELSBERGER Holding International.

Pomocníci s péčí o trávník

Krásný a upravený trávník anglického střihu může být ozdobou zahrádky i předzahrádky každého domu. Ale s kosou a srpem požadovaného vzhledu dosáhnete jen stěží. Efektivnější a méně náročná varianta je použití motorové sekačky. Na výběr máte zpravidla elektrickou nebo benzínovou.

Caterpillar pomáhá Japonsku stroji i třemi miliony USD

Výrobce stavebních strojů Caterpillar přispěje hotovostí a stroji v celkové hodnotě tří milionů dolarů (v přepočtu 57, 7 milionů Kč) na podporu Japonska stiženého zemětřesením a tsunami.

Novou image půjčoven Ramirent prezentuje Hana Mašlíková

Společnost RAMIRENT - největší síť půjčoven stavebních strojů, malé mechanizace a nářadí v České republice prochází změnou image společnosti.

Prvotřídní pohodlí v nejzákladnější pracovní třídě

Kmitací pily GST 90 E/BE Professional od firmy Bosch - Rychlý postup prováděných prací díky výkonnému 650-wattovému motoru - Systém Bosch SDS pro rychlou a snadnou výměnu pilového plátku

Panasonic na Climatacazion 2011 představil působivé inovace

Společnost Panasonic na veletrhu Climatacazion 2011 v Madridu zaujala návštěvníky šíří nabízeného produktového spektra a celou řadou zajímavých inovací.

Bezpečně v terénu i s nejtěžší technikou na „Pontonových terénních deskách"

Společnost REPLAST PRODUKT, spol. s r.o. je firma mezinárodního měřítka působící v oblasti výroby a prodeje produktů z recyklovaného kabelového PVC ( v současné době je roční produkce cca 7 000 tun). V současnosti firma uvádí na trh hned dvě novinky ze své produkce. „Pontonové terénní desky“ a „Podkládací kostky“.

Půjčovny Phoenix-Zeppelin drží výhodné ceny i v roce 2011

Půjčovna stavebních strojů Phoenix-Zeppelin The Cat Rental Store zveřejnila nový ceník platný od 1. února 2011. V novém roce přichází půjčovna s několika novinkami ve své nabídce.

Renault Trucks dodá 65 vozidel Premium Route společnosti Marcotran

Španělská společnost Marcotran je jedním z nejvýznamnějších mezinárodních přepravců zboží. Část jejího vozového parku tvoří vozidla Renault Trucks, kterým v těchto dnech znovu projevila důvěru novou objednávkou 65 vozidel Premium Route.

USA, Savannah, Georgia 4.- 8.11.2010

Zástupci Stavebních a investorských novin se zúčastnili světové premiéry představení nového JCB Skid Steeru v americkém Savannah.

Nové Volvo Centrum v Havířově otevřeno

Společnost Volvo Stavební stroje Czech s.r.o. společně s Volvo Truck Czech s.r.o. zahájila činnost již třetího společného Volvo Centra a to v Havířově.

Caterpillar představuje nová hydraulická minirýpadla série D

Výrobce stavebních strojů Caterpillar uvádí na trh nová hydraulická minirýpadla série D s označením 303.5D CR, 304D CR, 305D CR a 305.5D CR, která navazují na sérii C.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři