Technika

Hladicí lišty Caterpillar od Phoenix-Zeppelin zlepšují návratnost investic

Aby vznikl hladký koberec vozovky, musí se při pokládce sejít správná kombinace mnoha faktorů. I když pro celkový úspěch jsou důležité všechny, žádný z nich nehraje větší roli než hladicí lišta. Správně dimenzovaná hladicí lišta a její náležitá obsluha může představovat rozdíl mezi spokojeným investorem a nákladnou opravou.

Společnost Vermeer přijala velikou objednávku společnosti Fortescue

Vermeer Corporation společně s Vermeer Western Australia and North Territory mají tu čest oznámit, že společnost Fortescue Metals Group of East Perth, Austrálie, se dohodli na pořízení 14 kusů Vermeer® Terrain Leveler® strojů pro povrchovou těžbu pro potřeby využití v rozsáhlých lomech společnosti Fortescue v západní Austrálii.

Rubino kvalitní fasádní lešení od GET Czech!

Společnost GET Czech s.r.o. je mladou, dynamicky se rozvíjející společností, která působí v oblasti prodeje a pronájmu lešení na českém stavebním trhu od července 2008. Působí jako výhradní zastoupení v ČR polského výrobce GET Poland. Novinkou v nabídce společnosti je systém Rubino.

Nové Iveco Daily: Univerzální šampion

Koncem září Iveco představilo další stupeň evoluce modelu, který je už 33 let oblíbeným partnerem profesionálů v dopravě. Důkazem jeho popularity je více než 2 miliony prodaných vozidel řady Daily.

Používáte kotevní body?

Akciová společnost LANEX, působící na českém i zahraničním trhu již od roku 1949, neustále rozšiřuje a inovuje svůj výrobní program. Přestože nosným programem je produkce mnoha různých typů lan, velkoobjemových vaků a flexitanků, nedílnou součástí sortimentu jsou i prostředky osobního zabezpečení.

Pohledový beton je standard

Proč ne dřevo? - Protože alkus

Staxo 40 – lehká nosná konstrukce

Nízká hmotnost, ideální ergonomie rámů a malý počet dílů, snadná manipulace a rychlá montáž – to je Staxo 40.

Bednění spřahující desky ocelové konstrukce mostu SO 205 na silnici R6

Článek popisuje řešení bednění mostovky spřažené konstrukce mostního objektu SO 205 na rychlostní silnici R6 v úseku Nové Sedlo - Sokolov.

Mosty stavěné systémově: Vysokopevnostní věž VARIOKIT jako skruž

Dálniční most přes Rio Sordo, Vila Real, Portugalsko

CRAMO míří k výšinám

O společnosti CRAMO jste v letošním roce měli možnost na našich stránkách získat velké množství informací. I přesto si dovolím připomenout pár základních informací.

Věžové jeřáby pro vítkovický plynojem

Projekt rekonverze plynojemu na multifunkční aulu v industriální Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě je samo o sobě ojedinělý architektonický počin.

130 metrů římsy nad Dunajem každý týden - Most přes Dunaj u Bešky, Srbsko

Stavebnice pro inženýrské stavby VARIOKIT, weissenhornského výrobce bednění a lešení PERI, nabízí ekonomicky výhodné řešení různých požadavků při výstavbě mostů a tunelů. Pokud se jedná o výstavbu nebo sanaci říms, mohou být pro jejich efektivní výrobu použity tři různé varianty sestavené ze systémových dílů.

V srpnu letošního roku byla v Praze na Pankráci dokončena hrubá stavba City Green Court

Jedná se o projekt společnosti Skanska Property Czech Republic, na jehož realizaci se podílí další složky Skanska a.s. v České republice. Hrubou stavbu dokončila divize Betonové konstrukce, závod Monolitické konstrukce, tým pod vedením Ing.Jiřího Tichého

Nové rýpadlo-nakladače Volvo série B jsou tady!

Volvo Construction Equipment letos uvádí na trh novou sérii rýpadlo-nakladačů Volvo, sérii B, která doznala podstatných změn a dokonale spojuje dva stroje v jediný. Nový vzhled, přepracovaná kabina a použití nových materiálů, to vše najdete u nových rýpadlo-nakladačů Volvo série B.

Nový těžký truck Kingkan

V čínském městě Čengdu (provincie Sečuan) oficiálně představili nový těžký truck z produkce společného podniku SAIC-Iveco Hongyan Commercial Vehicle Co. (SIH).

Nakladače Caterpillar pro komunální údržbu snižují náklady municipalit

Města a obce mají problémy s rostoucími náklady na udržování strojového parku. Lze je však zredukovat používáním menšího množství multifunkčních strojů. Multifunkční kolové nakladače značky Caterpillar od Phoenix-Zeppelin dokážou díky široké škále příslušenství zastat téměř každou práci na poli komunální údržby.

Výtahy Ostrava slaví 20. výročí založení a také získání ocenění „Štika českého byznysu“

V letošním roce slaví naše společnost VÝTAHY OSTRAVA 20 let od svého založení v roce 1991 a k tomuto nádhernému jubileu jsme v loňském roce obdrželi dárek v podobě ocenění „Štika českého byznysu“, a to absolutní jednička Moravskoslezského kraje a devátá nejlepší firma v České republice.

Výroba a oprava hadic u Phoenix-Zeppelin přináší zákazníkům značkové zboží Caterpillar

Modletice 16. srpna 2011- Phoenix-Zeppelin, jednička na trhu v prodeji stavebních strojů, připomíná zákazníkům, že se vyplatí kupovat originální příslušenství ke strojům Caterpillar.

Uplifter zajistí efektivitu cestou inovace a techniky

Německá společnost Uplifter se sídlem v Bavorsku působí úspěšně na německém trhu již 10 let. Zákazníkům poskytuje efektivní řešení pro bezpečné montáže a instalace ve velkých výškách a na nepřístupných místech.

Diamantová vrtací technika Rothenberger

Společnost Rothenberger je na trhu již déle než 60 let. Je jedním z největších výrobců profesionálního nářadí, zejména zaměřeného na instalace a údržbu potrubních systémů. Na její působení v oblasti diamantového vrtání jsme se zeptali ředitele zastoupení pro Českou republiku, pana Tomáše Andrejska.

Austin Powder Service CZ - spolehlivý partner v dodávkách trhacích prací

Historie firmy sahá do roku 2001, kdy byla společnost založena za účelem provádění trhacích prací, nákupu a prodeje výbušnin.

V nabídce společnosti Terramet jsou také osvědčené grejdry HBM - Nobas

Již déle než 20 let dodává špičkové stavební stroje a manipulační techniku na náš trh společnost Terramet. Ta je výhradním dovozcem strojů značky JCB, manipulační techniky Nissan, pažení Allround, kompresorů značky Kaeser, vibrační a hutnící techniky Vibromax a také grejdrů HBM – Nobas.

CRAMO je na tahu...

Finská společnost Cramo je druhou největší půjčovnou stavební techniky v Evropě. Má zastoupení v 15 zemích Evropy a dohromady provozuje více než 400 poboček. Cramo poskytuje kompletní řešení, která jsou zákazníkovi šitá na míru.

ROTAX E - inovovaná rada skružovacích strojov firmy PEDAX

Firma PEDAX Bitburg predstavila inovovaný skružovací stroj ROTAX 32 E na tohtoročnom stavebnom veľtrhu IBF Brno 2011 na stánku firmy JAMI.

Sací Bagr Cappellotto Cap geo

Silniční sací bagr Cap geo je nejvýkonnější sací stroj v našem vozovém parku, disponuje sacím výkonem 17 000  m3/hod a je uzpůsoben na sání tuhých, prašných i kapalných látek.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři