Technika

Široké portfolio produktů, know how, komplexní služby a efektivní řešení

to je poselství pro naše zákazníky, říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny generální ředitel společnosti Harsco Infrastructure CZ s.r.o., Ing. Ivan Kunst, CSc.

Lešení Scafom-rux se osvědčilo při realizaci mnoha prestižních staveb na Slovensku

Po letošní úspěšné účasti na výstavě Bauma v Mnichově se tradiční evropský výrobce systémů lešení, společnost Scafom–rux česko, s.r.o., opět intenzivně zapojila do zajišťování potřeb svých zákazníků.

Fotbalové stadiony na mistrovství světa 2010 v JAR

V devíti městech Jihoafrické republiky proběhlo letos v červnu a červenci mistrovství světa ve fotbale 2010. Německo a Jižní Afrika se však účastnily již o několik měsíců dříve, kdy čtyři stadiony - v Durbanu, Kapském městě, Nelspruitu a Bloemfonteinu s kapacitou mezi 45 000 a 70 000 míst k sezení byly nově vybudovány, popř. rozšířeny za přispění systémů bednění a lešení PERI.

Společnost RUX připravuje svoji účast na výstavě Bauma v Mnichově

Na mnichovské výstavě Bauma se na ploše větší než 270 m2 představí ve dnech 19. 4. - 25. 4. 2010 tradiční výrobce lešení a bednění, společnost ­­SCAFOM International BV.

Kvalitní lešení pro Evropu

Společnost GET Czech s.r.o. je mladou, dynamicky se rozvíjející společností, která působí v oblasti prodeje a pronájmu lešení na českém stavebním trhu od července 2008. Působí jako výhradní zastoupení polského výrobce GET Poland v ČR.

Lešení RUX nachází uplatnění ve všech stavebních specializacích

Skupina Scafom patří mezi největší výrobce lešení v Evropě. Pod křídla této značky patří i tradiční německý podnik pro výrobu lešení RUX. Lešení obou značek, tedy Scafom i RUX na našem trhu zastupuje společnost Rux ČR.

Most SO202 na obchvatu České Bělé

SGB Hünnebeck je součástí Harsco Corporation od roku 2000. Harsco je v současné době ve světovém měřítku vedoucí společností v poskytování speciálních služeb v oblasti infrastruktury, metalurgie a železnic.

Příklady realizovaných staveb s bedněním a lešením PERI

Most Mirotice - Třebkov. Rychlostní silnice I. třídy z Prahy přes Strakonice k hranicím s Německem je postupně modernizována. PERI se podílí na výstavbě mostního objektu u obce Malčice převádějícího silnici III. třídy nad současnou I/4 i budoucí R4.

LEKOSTA - rámové lešení, protipovodňová ochrana budov

Jak se staví a proč jsme si tento systém vybrali

Provizorní střecha chrání hodnoty umístěné v nájemních bytech

Společnost Rux ČR nabízí svým zákazníkům veškeré lešenářské produkty společností Scafom i RUX. Spojením těchto společností v roce 2005 vznikla firma, která patří k největším výrobcům lešení v Evropě.

Nejčtenější články
Zobrazit nejčtenější články

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři