Střechy

TONDACH představí na veletrhu FOR ARCH novou střešní tašku

Praha, 20. 9. 2010 Na letošním stavebním veletrhu FOR ARCH v pražských Letňanech představí společnost TONDACH tašku Samba 11 v povrchové úpravě engoba duo.

KM Beta pomáhá také povodněmi postiženým obyvatelům severních a východních Čech

Obyvatelé Moravy a Slezska ještě ani nestihli opravit své domy poničené květnovými povodněmi a následnými sesuvy půdy a přírodní živly zaútočily znovu. Zasaženým severním a východním Čechám opět nabízí svou pomoc hodonínská společnost KM Beta a.s.

EUREKO - plastová střešní krytina

Desetiletá zkušenost se střešním systémem EUREKO ukazuje, že plastová střešní krytina si získává stále větší oblibu i důvěru jak u zákazníků, tak u realizátorů střech.

Nová povrchová úprava pro pálenou tašku

Nejoblíbenější pálenou střešní taškou roku 2009 byla mezi zákazníky TONDACH Česká republika s. r. o. velkoformátová posuvná taška STODO 12.

Podhodnocování zakázek rozhodně není východiskem z krize

říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny pan Ing. Miroslav Vízek, jednatel firmy Pario s.r.o.

MEDITERRAN CZ nabízí špičkovou kvalitu betonových střešních systémů

MEDITERRAN CZ je mladou obchodní společností, která na českém trhu působí teprve od roku 2007.

Nové produkty slavily úspěch

Uplynulý rok nebyl pro mnoho výrobců stavebních materiálů a obchodníků se stavebninami z těch, na které by rádi vzpomínali.

Okapy v zimě - jak zabránit poškození

Propadlé a poškozené střechy, zničené okapy a římsy překvapí každou zimu řadu majitelů. Při tání bývají nejvíce poškozeny okapy. Jak se bránit a jaké nejčastější problémy vás mohou v zimním období čekat, radí Marek Dítě, odborník z firmy Lindab.

Návrh a optimalizace řešení sanace střešních plášťů průmyslových objektů

Velká část průmyslových objektů je zpravidla zastřešena jednoplášťovými plochými střechami. I v současnosti je stále velká část těchto střech ve špatném technickém stavu, který je dán vyčerpanou životností použitých materiálů, zanedbanou údržbou nebo nevhodně provedenou opravou.

Zelená střecha - střecha porostlá vegetací

V dnešní uspěchané době, ve snaze stavět, pokud možno kdekoliv a nejlépe na místech, která dosud byla registrována v půdním zemědělském fondu, je nanejvýš žádoucí věnovat zcela mimořádnou pozornost životnímu prostředí a snažit se alespoň částečně eliminovat nevratné a mnohdy zbytečně nešetrné zásahy lidí do životního prostředí.

Problémy s hydroizolacemi střech řeší 3M Scotchkote Poly-Tech

Střešní hydroizolační systémy 3M Scotchkote Poly-Tech jsou významným příspěvkem do sféry stavebních materiálů, neboť s netěsnostmi na střechách jsou problémy, zjednodušeně řečeno, téměř všude.

Zenit Břidlice a Standard Vlčanka

Na letošní výstavě Střechy Praha představila společnost Mediterran CZ s.r.o. dvě novinky na trhu střešních krytin - Zenit Břidlice a Standard Vlčanka.

Fatra představuje nové systémy pro solární a vegetační střechy

Jak ukázal největší světový veletrh stavebnictví BATIMAT, současnými trendy ve stavebnictví jsou ekologické solární a zelené střechy.

Systém WAVIN QuickStream odvodnění plochých střech

Jeden z prvotních a velmi důležitých úkolů investorské a developerské činnosti je navrhnout a následně zrealizovat celkovou filozofii a koncepci celé investiční akce.

Minerální izolace nové generace

Šikmé střechy Střecha svojí plochou představuje velkou část domu a tepelné ztráty skrz konstrukci střechy jsou obrovské.

OWENS CORNING zvyšuje svůj obrat v Evropě i v České republice

Owens Corning je americká firma působící na stavebním trhu již déle než 65 let.

Nový systém odvodnění střechy je vhodným řešením pro panelové střešní nadstavby a výstavbu

KM Beta představuje podstřešní okapový systém Zcela nový systém odvodnění střechy vyvinula společnost KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel.

Poškodil vám sníh střechu? Je čas na rekonstrukci

Letošní zima se zdá být opět nevyzpytatelná a navíc obzvláště bohatá na sníh. To se projevuje především na starších střechách. Promyšlený systém pro rekonstrukce šikmých střech nabízí výrobce keramických střešních krytin společnost Tondach.

STAV MORAVIA, spol. s r.o. pracuje na dalším historickém objektu

STAV MORAVIA, spol. s r.o. je dlouhodobě zavedená firma v oblasti výstavby a rekonstrukcí střech.

U významných zakázek pro stavebnictví je dnes Sika již déle než 100 let

V roce 1910, kdy byla zahájena elektrifikace železničního tunelu Svatého Gottharda ve Švýcarsku, se inženýři stavby potýkali se závažným problémem neustálých průsaků vody do nitra tunelu.

Rekonstrukce šikmých střech shora

Na ztrátách tepla celé řady budov má velmi často rozhodující podíl teplo unikající zateplenou konstrukcí šikmé střechy.

Velkoformátová taška Reviva

Tradice v novém, ekonomičtějším kabátě Společnost Bramac si pro rok 2010 přichystala novinku, která ušetří náklady i čas.

Mediterran - působení na trhu v ČR

Společnost Mediterran CZ s.r.o. působí na trhu v České republice od května 2007.

Střešní systém KM Beta: Komplexní řešení za příznivou cenu

Střecha - to nejsou jenom střešní tašky, ale především komplexní systém řešení střechy. Společnost KM Beta je českým výrobcem betonových střešních tašek, které tvoří ucelený střešní systém.

Při stavbě nových viladomů v Sokolnicích u Brna vsadil developer na systém KMB SENDWIX

V jihomoravské obci Sokolnice nedávno dokončil významný moravský developer, společnost VAŠSTAV, již třetí etapu svého projektu. K jeho výstavbě použil systém na bázi vápenopískových cihel KMB SENDVIX

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři