Materiály

Bitrak – Sparomat SB

zařízení k ošetření pracovní spáry a k sanaci trhlin v asfaltových vozovkách od společnosti Bitrak s.r.o.

Geotextilie ve stavbách pozemních komunikací

Juta a.s. je největší a nejstabilnější textilní firmou v České republice. Její obrat dosahuje přes 4 mld. korun, převážná většina produkce se vyváží do zahraničí. Díky této skutečnosti se zaměstnanci JUTA a.s. setkávají na evropských i světových trzích s celou řadou rozdílných požadavků kladených na jednotlivé výrobky pro dané aplikace a mohou tedy srovnávat s domácími předpisy.

Současný stav je pouze vyvrcholením dlouhodobého negativního vývoje

říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny pan Ing. Václav Valentin, vedoucí divize Total Bitumen v ČR

Přesnost dodávek, kvalita výrobků, zákaznický servis a vývoj nových produktů.

To jsou důvody rostoucího zájmu o naše služby, říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny pan Jakub Šimáček, obchodní manažer společnosti TBG Pražské malty s.r.o.

NATURHOME - nový přírodní a bezpečný systém pro dřevostavby od Knauf Insulation

Společnost Knauf Insulation, výrobce nové generace bezformaldehydové minerální izolace s ECOSE® Technology, uvádí na trh revoluční systém NATURHOME. Předností systému je jednoduchost, ekologičnost, požární odolnost, menší pracnost a cenová dostupnost.

POROTHERM DRYFIX se prosadil na evropském stavebním trhu

Na mnichovském mezinárodním stavebním veletrhu BAU 2011 konaném koncem ledna představila fa Wienerberger technologii POROTHERM DRYFIX.system nově i pro stavební trh v SRN.

Inovace podparapetního profilu FLEXI

Každým rokem uvádí společnost MATEICIUC a.s. na trh plastových stavebních profilů pro systém ETICS zdokonalená řešení detailních prvků

Technologie POROTHERM Profi DRYFIX System zaujala návštěvníky

Odborná stavební veřejnost dostala v lednu již druhou příležitost se setkat a vyměnit si svoje názory v rámci úspěšné diskusní platformy Wienerberger fórum.

CemFlow - litý cementový potěr

Není to tak dávno, kdy se ve většině projektů rodinných a bytových domů, ale také administrativních budov, škol, hotelů i obchodních center, objevovalo v konstrukcích podlah označení betonová mazanina.

Předpokládané trendy rozvoje asfaltových pojiv z pohledu TOTAL Bitumen

V minulých letech bylo mnohokrát poukázáno na potřebnou změnu v nakládání s přírodními zdroji, materiály i druhotnými surovinami.

Nejčtenější články
Zobrazit nejčtenější články

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři