Materiály

Naše hydroizolační systémy jsou vždy tou správnou volbou

říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny pan Ing. Daniel Veselý, vedoucí divize hydroizolačních fólií společnosti Sika CZ, s. r. o.

Chemia System Geo, s.r.o. představuje speciální fólii na ochranu betonu GSE STUDLINER

proti korozi, oděrům, chemickým a mechanickým poškozením. Je určena pro nové nebo již existující betonové konstrukce.

Izolujte střešní konstrukci s produktem Isover UNIROL PLUS!

Skelné izolační pásy Isover UNIROL PLUS s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi jsou určené jako tepelná a akustická izolace šikmých střech a stropů. Jedná se o energeticky úsporný typ izolace, kde λD= 0,36 W.m-1.K-1, která disponuje nejlepším poměrem cena/výkon.

Izolační systémy pro hydroizolace betonových mostovek od společnosti Akcept

Hydroizolace mostů představuje nejdůležitější ochranu mostních objektů před účinky vody a solí.

Fermacell představuje způsob ohýbání desek FERMACELL Powerpanel H2O

O cementovláknitých deskách FERMACELL Powerpanel H2O je velmi dobře známo, že jsou vhodné do vlhkých prostor a že mezi jejich hlavní přednost patří také nízká hmotnost, vysoká odolnost proti mechanickému zatížení, prvotřídní požární ochrana a ochrana proti hluku, lehké zpracování a jednoduché připevňování, minimální objemové změny a evropská certifikace.

DUAL SEAL®

bentonitový hydroizolační systém

Hydroizolace terasy rodinného domu provedena pomocí fólie FATRAFOL 810

Akciová společnost Fatra patří mezi nejznámější zpracovatele plastů nejen v ČR, ale i v rámci střední Evropy. Hlavní produktovou linii společnosti tvoří podlahové krytiny, hydroizolační fólie včetně jejich systémových typů pro fotovoltaické elektrárny FATRASOL a doplňky.

SIKA - synonymum pro kvalitní hydroizolace střech a spodních staveb

Chcete znát recept na úspěch? Tak tady je! Je bezpodmínečně nutné garantovat trvalou kvalitu svých produktů a služeb kdekoliv na světě, být v čele inovačního úsilí, a přinášet tak svým zákazníkům možnost dosahovat nejlepších výsledků při optimálních nákladech. To vše vede ke zvyšování důvěry ve značku a jejímu pevnému postavení na trhu.

Trvale pružné tmely pro izolaci proti vlhkosti a tlakové vodě

Je přirozené, že každá výrobní firma se snaží rozšiřovat výrobní sortiment a současně držet krok s nejnovějšími poznatky a trendy. Stejně tak firma BETOSAN s.r.o. postupně inovuje portfolio svých výrobků dle potřeb zákazníků a orientace trhu. Potřeba funkčních materiálů vysoké kvality, které lze zároveň snadno aplikovat, to je důvod dalšího vývoje.

Kaple sv. Václava ze 14. st. je nyní chráněna membránou DuPont™ Tyvek® Metal

Při rekonstrukci památek je třeba postupovat velmi opatrně a s respektem. Každá památka v sobě snoubí bohatou historii, jedinečné architektonické řešení a je zhmotněním duchovního bohatství země.

Použití TEFOND PLUS, TEFOND HP ve skladbě spodní stavby

Tefond HP a Tefond Plus jsou profilované polyetylenové fólie z HDPE, které jsou ve spojích doplněny z výroby o samolepící pruhy z vysoce modifikovaného asfaltu syntetickým kaučukem SBS pro zabezpečení vodotěsnosti těchto spojů.

„Růst průmyslu je šancí pro další rozvoj našich aktivit“

říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny Ing. Daniel Veselý - vedoucí divize izolací společnosti Sika CZ, s.r.o.

Coreflex – termoplastická hydroizolační membrána, dostupná na českém trhu

Po více než 45 letech zkušeností ve výrobě hydroizolačních materiálů získala společnost CETCO pověst globálního lídra a inovátora v tomto oboru. Hydroizolační systémy této společnosti se vyznačují vysokým standardem kvality, spolehlivosti a jedinečnou hydroizolační schopností.

Aspekty návrhu a realizace střešních plášťů v bytové výstavbě

Současná bytová výstavba je ovlivněna vysokými požadavky investorů na architektonické řešení a vysokou kvalitu a komfort bydlení. Zejména v městské zástavbě jsou zpravidla tyto stavby řešeny jako polyfunkční domy. Zkušenosti Busscher Hoffmann.

ISCO - vysoký standard a kvalita

Stavební společnost ISCO spol. s r. o. byla založena před více než deseti lety. Původně se zaměřovala na drobné rekonstrukce a úpravy bytů a rekonstrukce bytových jader.

Vzduchoizolační odvětrávací systém ztraceného bednění HD-PE deskami LITHOPLAST

Život bez vody si nikdo z nás nedovede představit. Voda jako jedna z nejdůležitějších látek nás provází celým životem.

MATACRYL® - unikátní technologie PUMA

MATACRYL® - unikátní hydroizolační membrána a pojízdná povrchová vrstva pro ochranu nových i rekonstruovaných mostních konstrukcí

Protiplísňový systém Regulitt®

Firma Hydropol ČR, spol. s r.o. se již 13 let zabývá sanací vlhkého zdiva a v tomto oboru se specializovala na moderní bezkontaktní systém odvlhčování zdiva, o kterém jsme naše čtenáře na stránkách časopisu již dříve informovali.

Fatra představuje nové systémy pro solární a vegetační střechy

Jak ukázal největší světový veletrh stavebnictví BATIMAT, současnými trendy ve stavebnictví jsou ekologické solární a zelené střechy.

U významných zakázek pro stavebnictví je dnes Sika již déle než 100 let

V roce 1910, kdy byla zahájena elektrifikace železničního tunelu Svatého Gottharda ve Švýcarsku, se inženýři stavby potýkali se závažným problémem neustálých průsaků vody do nitra tunelu.

TRANSMIX jako moderní logistické a efektivní řešení

Stavebnictví posledních let prochází neuvěřitelně bouřlivým rozvojem díky aplikaci nejmodernějších vědeckých a technických poznatků. Dochází ke stále širšímu využití nových a zdokonalených stavebních hmot.

Minerální ochranný systém nádrží na pitnou vodu - Společnost MC-Bauchemie vyvíjí technolog

Nádrže na pitnou vodu musí být řešeny a realizovány tak, aby nedocházelo k negativnímu ovlivňování vlastností vody z bakteriologického, chemického, fyzikálního a biologického hlediska. Ochranné systémy stavebních objektů určených na pitnou vodu by proto měly mít co nejnižší pórovitost a zároveň vykazovat vysokou těsnost.

Komfort a styl

3M rohože Nomad

200 let Elektroosmózy 20 let Hydropolu

Již 20 let chrání Hydropol starší budovy před zánikem Vážným problémem mnoha budov je vnikající vlhkost do jejich konstrukcí. Jako houba nasává zdivo vlhkost, pokud není chráněno horizontální a vertikální izolací proti zemní vlhkosti.

Nejčtenější články
Zobrazit nejčtenější články

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři