Konstrukce

ŽPSV rozšiřuje své aktivity také o ucelené dodávky částí staveb

Výroba prefabrikovaných výrobků a betonářského zboží má na území ČR mnohaletou tradici. Rozvoj této tradice umožnila široká domácí surovinová základna, technická vyspělost lidí a samozřejmě neustále rostoucí nároky stavebního trhu.

Změny stavebního trhu a společnosti Bepatech

Od začátku letošního roku jsme svědky poměrně prudkých propadů stavební výroby oproti loňským výsledkům.

ST-A4 - úsporný podpěrný systém pro velké zatížení do 1000 kN

Úspěšně stavět s PERI Zvýšené tempo budování technické infrastruktury vyvolává v naší zemi značnou poptávku po speciálních konstrukcích umožňujících zvládnutí technologicky složitých úkolů kladených našim stavebním společnostem.

Kompozity z Prefy

Prefa Kompozity, a.s. je tuzemským výrobcem kompozitních materiálů, určených pro další výrobu konstrukcí, především v oblasti stavebnictví. Tak jako každý rok, i letos jsme položili několik otázek řediteli této společnosti, Miloši Filipovi.

Nejmodernější administrativní komplex v Brně finišuje

Brno je přirozeným centrem Moravy. Jeho strategická poloha mezi Prahou, Vídní, Budapeští a Bratislavou předurčuje město k tomu, aby rostl jeho význam i coby důležité obchodní křižovatky a také na společenském poli.

AVION Shopping Park Ostrava - III. etapa - dostavba nákupního centra ul. Výškovická, Ostra

Dostavba AVION Shopping Parku v Ostravě byla zprovozněna v dubnu roku 2008. Stavba je navržena jako doplnění stávajícího areálu nákupního centra Avion v Ostravě.

Kompletní rekonstrukce střechy za čtyři týdny?

Je to možné! K nejzávažnějším poruchám objektů patří zatékání střešním pláštěm do jejich interiérů a okolních konstrukcí. Silně je tak narušen nejen uživatelský komfort, ale pokud dojde například k průniku vody do elektroinstalací, může být ohrožena i samotná existence budovy.

Vybraný sortiment produktů společnosti ŽPSV a.s. pro použití v železniční a silniční dopra

...

Společnost ŽPSV a.s. je výrobcem betonových výrobků s více než padesátiletou tradicí v České republice. K nosnému výrobnímu programu patří především výrobky pro železniční a silniční infrastrukturu.

10 let na trhu, aneb "... s námi máte klid ..."

Motto, které zaznívá na konci našeho reklamního spotu, vysílaném na RADIOBeat již přes rok, se snažíme naplnit i ve spolupráci na námi prováděných zakázkách.

Den otevřených dveří u společnosti MAGNUM PARKET ve Vyškově

Prohlídka výrobní haly, akční nabídka plovoucích podlah, ukázka pokládky parket, vzorky kompletního sortimentu, ale i grilovaná klobása, točené pivo, chutné víno či pečené koláčky – to vše bylo připraveno pro návštěvníky Dne otevřených dveří ve firmě MAGNUM Parket.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři