Instalace

Nová lávka pro pěší v Rožnově pod Radhoštěm večer hraje barvami

Druhý srpnový týden byla v Rožnově pod Radhoštěm slavnostně otevřena nová lávka pro pěší přes řeku Bečvu. Generálním dodavatelem stavby byla stavební společnost REPONT, s. r. o. z Valašského Meziříčí.

20. výročí společnosti OSMA

Společnost Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s. r. o. je největším výrobcem plastových potrubních systémů pro domovní a venkovní kanalizaci v České republice. Tato původně česko-německá firma je členem nadnárodní skupiny Ostendorf a od roku 2005 má pouze německého majitele – rodinu Ostendorfů. V letošním roce slaví dvacáté jubileum od svého založení.

Schell vybavil svými výrobky Metropoli Zličín a Olšanku

Německý výrobce armatur Schell vybavil svými výrobky dva významné pražské veřejné objekty – Nákupní centrum Metropole na Zličíně a Sportovní centrum Hotelu Olšanka na Žižkově.

MAGG - obklady a dlažby na míru i s pokládkou

Projekty jsou naší minulostí, přítomností a současností. Naše reference na webu ve Vás zanechají dojem. Dodáváme pouze vysoce kvalitní, odolné gresové materiály ve všech formátech a tloušťkách.

Firma Trevos s novým logem a moderními LED svítidly

Změna logotypu firmy TREVOS na elegantní černobílé provedení symbolizuje i její radikální přechod k sortimentu svítidel osazených moderními LED zdroji.

S firmou TECE si materiál na podlahové vytápění spočítáte sami!

Podlahové vytápění je stále častěji navrhovaným řešením při výstavbě rodinných domů. Důvody jsou jednoduché. Jeho instalace je dnes již rutinní záležitostí, s jeho přispěním lze využít celý obytný prostor místností, aniž by do něj zasahovaly překážky v podobě radiátorů či konvektorů a pro vytápění lze využít topné zdroje s nižším teplotním spádem, což významně přispívá k úspoře nákladů za energie.

CZ PLAST s. r. o. nabízí řešení pro stavebníky

Každý, kdo staví, se setká s potřebou řešit „VODU“. A to jak přívod pitné vody, likvidaci odpadních vod či jímání dešťové vody. CZ PLAST nabízí pro všechny tyto oblasti řešení ve formě velmi pevných a samonosných nádrží a jímek, které vyrábí metodou rotačního tváření.

Jak snadno a rychle zaparkovat

Parkovací systémy se již staly běžnou součástí života řidičů ve větších i menších městech. Provozovatelé parkovišť se snaží o stále větší komfort pro uživatele parkovacích ploch, zvláště ve velkokapacitních garážích nákupních center.

Nová tepelná čerpadla Stiebel-Eltron země/voda Vás zahřejí více!

V letošním roce přichází německá firma STIEBEL ELTRON s novou generací tepelných čerpadel země-voda pro rodinné domy. Nové přístroje nahradí doposud nabízené kompaktní modely WPF..E/cool bez ohřívače vody a WPC (cool) s vestavěným ohřívačem vody.

Přehledná instalace s kabely nkt instal PLUS

Společnost nkt cables je již více než 140 let renomovaným výrobcem kabelů a jsme více než 50 let jedním z předních světových výrobců příslušenství pro kabely.

Širší dimenze osvětlení v podání ELKOV elektro

Společnost ELKOV elektro navýšila svůj obrat v roce 2013 na téměř 1,5 miliardy korun a počet zaměstnanců vzrostl z 230 na 270. Jako specializovaný velkoobchod s elektromateriálem a svítidly patří se svou sítí třinácti prodejních skladů na území České republiky k nejvýznamnějším hráčům na trhu.

Eaton Smart Manager xComfort – ovládejte svou domácnost pohodlně i na dálku

Řídící jednotka Smart Manager společnosti Eaton umožňuje pohodlné ovládání domácnosti na dálku skrze chytrý mobilní telefon nebo tablet. Bezdrátový systém elektroinstalace xComfort, jehož je Smart Manager součástí, nevyžaduje žádné stavební zásahy do domácnosti. Jedná se o komplexní systém, který se postará o celý váš dům.

Výrazné snížení cen kondenzačních kotlů Junkers

S koncem prázdnin a nadcházející topnou sezónou opět nastává otázka, jak se na ni připravit, čím vytápět a jak ohřívat vodu. Značka Junkers přichystala pro koncové uživatele zvýhodněnou nabídku kondenzačních kotlů vrcholové řady CerapurComfort. Od 1. srpna byly výrazně sníženy ceny kotlů všech výkonů i sestav s nepřímo ohřívaným zásobníkem.

Výrobce armatur Schell nabízí bezpečnostní ventil, který vyrovná tlak i teplotu vody

Německý výrobce Schell přichází s řešením nestálého tlaku a teploty ve vodovodních řadech a nabízí novinku v podobě vyrovnávacího ventilu k umyvadlovým armaturám.

Junkers představuje tepelné čerpadlo pro přípravu teplé vody

Zákazníci těšte se! Proč? Zase ušetříte! Značka Junkers totiž 1.6.2014 uvedla na trh zajímavou novinku pro letošní topnou sezónu.

Třístupňový distribuční systém ve stavebnictví

jako záruka maximálního uživatelského komfortu konečného uživatele díla

Jak chytře naštvat manželku? Novinka na OBZORU...

Každý kluk či chlap miluje moderní technologie a různé vymoženosti. To se ale nedá říct o většině žen, které se těmto věcem chtějí zdárně vyhnout a mít svůj život raději jednodušší. Co se tak pořádně pochlapit a prosadit si svou?

Elegantní design a moderní technologie spojuje nová klimatizační jednotka Daikin Emura

Na letošním veletrhu Aquatherm, který se konal začátkem ­března, měla naše redakce příležitost být u slavnostního odhalení nové ­řady designové klimatizační jednotky Daikin Emura, které provedli společně pánové Takayuki Fujii, prezident Daikin Industries CZ s. r. o. a Hrvoje Krapanić, výkonný ředitel Daikin AC CE – Czech ­Republic, spol. s r. o.

Nová generace elektrických servomotorů FIRŠT

Evropský výrobce servomotorů a ventilů FIRŠT Rototehnika příchází v tomto roce s novou řadou ventilů se servomotorem EMV 110.9000.

Rekonstrukce bytové kotelny přinesla fantastický výsledek

Účinnost, funkčnost a bezpečnost je velkým problémem mnoha morálně zastaralých topných soustav v bytech s individuálním vytápěním, kde došlo k jejich instalaci v 80. letech minulého století.

JANČA V.M. hledí do budoucna s mírným optimismem

JANČA V. M. s. r. o. je ryze česká společnost z Valašského Meziříčí. Patří mezi přední velkoobchody s elektroinstalačními materiály a svítidly v České republice a je schopna velice pružně dodat materiál v kompletní sestavě i na největší a nejsložitější zakázky ve stavebnictví a průmyslu. Na všech svých pobočkách umí ale uspokojit i potřeby běžných občanů a menších elektroinstalačních firem.

Ochraňte vodovodní armatury před nečistotami!

Německý výrobce armatur Schell přináší řešení pro ochranu vodovodních armatur nebo splachovacích nádržek před nečistotami, jako je např. jemný písek, naplaveniny nebo úlomky, které by mohly poškodit kartuše, perlátory nebo nápustní ventily. Tím řešením je rohový ventil s filtrem.

BARCCO nabízí komplexní služby v oblasti LED osvětlení

BARCCO Systém, s. r. o. je společnost s dvacetiletou působností v oblasti dodávek počítačových systémů a sítí a od roku 2009 se stala také výhradním dodavatelem LED osvětlení BARLUX na český trh. Navštívili jsme proto jednatele společnosti Ing. Radana Knopa, abychom se ho zeptali na obecné výhody LED technologií i na výhody produktů BARLUX.

Lapp Group představí na veletrhu AMPER vodič ÖLFLEX® HEAT 125 SC

Skupina LAPP představí na letošním veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace a komunikace AMPER 2014 nový výrobek značky ÖLFLEX®: Jednožilový vodič ÖLFLEX® HEAT 125 SC je použitelný pro velký rozsah teplot, současně také splňuje nejpřísnější požadavky na požární ochranu díky certifikované odolnosti proti šíření plamene a nízké toxicitě v případě požáru.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři