Instalace

Nové krbové vložky Dynamic značky Romotop – záruka kvality

Opravdová síla a vytrvalost, precizní zpracování s robotickou přesností a vysoká účinnost pod taktovkou nejvyspělejší techniky. To jsou krbové a kamnové vložky řady DYNAMIC. Produkty, které pro Vás budou opravdu tvrdě pracovat.

Krbová kamna se v posledních letech stávají nedílnou součástí rodinného domu

A co je důvodem? Je to hlavně stoupající cena energií, ale i snaha o doplnění interiérů zajímavým doplňkem. Krbová kamna se ve většině případů používají jako doplněk určený k přitápění, avšak lze je využít i jako hlavní zdroj energie a to hlavně na chalupách a chatách, které spousta z nás využívá k rekreačním účelům. Firma ABX s.r.o.

Jsou krásná a hřejí dlouho

Česká firma Romotop, lídr v oboru krbových kamen, přináší na trh řadu novinek v mnoha variantách krbových kamen a krbových vložek. Velice zajímavými a zvláště u nás neobvyklými jsou krbová kamna ARONA a LUGO s akumulací, vyznačující se pro firmu Romotop špičkovým designem a také obvyklým „něčím navíc“.

Krbová kamna ROMOTOP - špičková kvalita předního evropského výrobce

Firma Romotop spol. s r.o. vznikla v roce 1992 a významně ovlivnila průnik krbových kamen na český trh. Z původní malosériové výroby se postupně v Suchdole nad Odrou vyvinul výrobní závod, ve kterém dnes pracuje přes 500 kvalifikovaných zaměstnanců na plně robotizovaných linkách, které patří mezi nejmodernějších v celé Evropě.

1
Nejčtenější články
Zobrazit nejčtenější články

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři