Dílce

Inovovaná kompozitní výztuž firmy PREFA KOMPOZITY, a. s.

Kompozitní vyztuž určena do betonových konstrukcí je heterogenní materiál tvořeny dvěma základními složkami – nosnou složkou ve formě jednosměrně orientovaných vláken a pojivem tvořeným polymerní matricí. Výsledné vlastnosti kompozitu jsou dány především typem a vzájemným poměrem obou složek.Poznatky Prefa Kompozity.

Hliníkové brány a zábradlí od firmy JIMI TORE zvýší estetickou úroveň vašeho domu

Kvalitních výrobků, které splňují vysoké nároky na materiálové a řemeslné zpracování, není na trhu nikdy dost. To vede často k tomu, že investoři jsou lákáni k pořizování laciných náhražkových řešení, které podle toho mají i nízkou estetickou a uživatelskou úroveň.

Maba Prefa - kompetentní a spolehlivý partner

MABA Prefa spol. s r. o. patří mezi přední výrobce prefabrikátů v České republice. Společnost patří do nadnárodní průmyslové skupiny KIRCHDORFER Industries GmbH s působností v oblasti výroby a prodeje cementu, kamene a písku, betonu, prefabrikovaných výrobků a rodinných domů.

Společnost GreenWood spol s r. o. rozšiřuje okruh svých činností

Z důvodu zkvalitnění služeb a možnosti komplexní realizace zakázek rozšířila naše společnost svou nabídku o zámečnictví a kovovýrobu. Převzali jsme zavedenou dílnu ve Stochově u Kladna, kde na 600 m2 dílenských ploch s kompletním zámečnickým vybavením a odborným personálem realizujme tyto činnosti.

ArcelorMittal přichází na trh s novými typy svodnic typu AM

ArcelorMittal Distribution Solution Czech Republic, s.r.o. je dceřinou společností ArcelorMittal Ostrava, a.s., jež byla historicky jediným výrobcem svodidel v České republice a předtím i v Československu.

Realizace protihlukových stěn Liadur na Slovensku

Projekt PPP – rychlostní silnice R1, úsek Nitra západ – Selenec

Silniční a mostní záchytné systémy Fracasso jsou prověřeny více než 60 let

Jistě musíme všichni uznat, že bezpečnost hraje v dopravě tu nejdůležitější roli. Pokud se zaměříme pouze na dopravu silniční, statistiky nehodovosti rozhodně nejsou pozitivní. Nehodlám zde ale rozebírat počty raněných či usmrcených osob za uplynulá období. Pozitivním faktorem na druhou stranu je, že ruku v ruce s technickým vývojem přibývá také opatření vedoucích k minimalizaci dopravních nehod.

Pružné směrové sloupky GS-SF první rok na scéně

V květnu roku 2008 představila společnost GS PLUS s.r.o. na českém trhu nový výrobek pro vybavení pozemních komunikací - pružný ocelový směrový sloupek typu GS-SF.

Pro bezpečnější cesty

V oblasti bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích se společnost PPS s.r.o. podílí širokou škálou výrobků od šesti evropských firem, které flexibilně řeší problémy na pozemních komunikacích.

1
Nejčtenější články
Zobrazit nejčtenější články

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři