Spotřebiče, které toho umí víc, než čekáte

Vysavač, který umí zlikvidovat roztoče, nebo dokonce vyluxuje, aniž byste museli hnout prstem. Espressovač, který za vás našlehá mléko. Je prostě příjemné, když spotřebič umí něco víc, než očekáváte.

Spotřebiče, které toho umí víc, než čekáte

Antibakteriální vysavač Raycop 1500
Speciální vysavače pro alergické domácnosti nejsou žádnou novinkou. Ovšem Raycop 1500 je kromě bakterií a dalších choroboplodných zárodků specialistou také na roztoče. Dokonce byl schválen Britskou nadací pro alergie.
Raycop 1500 disponuje 3 čisticími funkcemi. Vibrační destičkou, jež uvolní miliony roztočů, kteří jsou hákovitě zakleslí v matracích, polštářích a čalouněném nábytku. Dále unikátní UV-C sterilizační lampou, která zlikviduje 99,9 % bakterií, roztočů a dalších choroboplodných zárodků. A nakonec sáním s 2stupňovou mikro-alergickou filtrací, díky kterému vysavač odstraní bakterie i roztoče a jejich výkaly z matrací polštářů, peřin a čalouněného nábytku. Vysávat lze dle potřeby s použitím vibrační destičky, nebo bez ní.
Robotický vysavač Samsung S 8855
Zaujaly vás robotické vysavače, které dokážou uklidit byt, aniž byste se museli namáhat? Možná se vám bude líbit Samsung S 8855 s řadou chytrých funkcí navíc. Vysavač je vybaven zabudovanou kamerou, která pomocí systému Visionary Mapping™ vytvoří mapu vašeho bytu a navrhne si nejlepší možnou trasu pro vysávání. Cennosti jsou na této trase chráněny díky chytrým bezpečnostním čidlům a také pomocí zařízení Virtual Guard™, což je neviditelná zábrana, kterou můžete aktivovat podle potřeby. Vysavač je dokonce tak inteligentní, že kdyby se musel vrátit do nabíjecí stanice, bude po krátkém nabíjení pokračovat z místa, kde skončil. Zvládne zvířecí chlupy, vlákna a další nečistoty. Zachytí až 0,6 l prachu, přičemž pomocí omyvatelného filtru HEPA odfiltruje jemné částečky, které mohou vyvolávat příznaky alergie a astmatu.
Espresso Melitta Caffeo Lattea
Kávu si bez mléka neumíte nebo nechcete představit? Espressovač Caffeo Lattea je pro vás ideální kamarád! Cappuccino nebo Latte Macchiato s ním pomocí sušeného mléka Lattea Milk2shower připravíte raz dva. Jeden sáček stačí k tomu, abyste získali lahodnou a hutnou pěnu. Potěší i stylový design a možnost výběru ze čtyř barev – chilli, stříbrné, stříbrno-černé a fialové.

Doporučujeme
● Samsung S8855 je vybaven zabudovanou kamerou, která pomocí systému Visionary Mapping™ vytvoří mapu vašeho bytu a navrhne si nejlepší možnou trasu pro vysávání

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři