Patříme mezi hráče, se kterými je třeba počítat

Rok 2010 je rokem, kdy završíme 20 let založení firmy Valbek. Dá se říci, že to bylo 20 let pilné práce, která přinesla ovoce. Nejen letošní, ale i budoucí sklizně budou úspěšné.

Patříme mezi hráče, se kterými je třeba počítat

Počáteční, z dnešního pohledu mnohdy naivní představy, jsme dokázali přetavit v trvalé rozvojové trendy naší podnikatelské činnosti a správnost všech kroků, které jsme provedli. Tvář společnosti, důraz na kvalitu, spolehlivost a serióznost vytvořily náš pozitivní obraz v odborné společnosti.

Zároveň se nám daří rozšiřovat naše podnikání nejen na teritoriu České republiky, ale i na Slovensku a v Rusku. Dobré ekonomické ukazatele, nové technologie, trvalý tlak na kvalitu a odborný růst pracovníků nám přináší vetší konkurenceschopnost a náskok před konkurencí.

Máme klientům co nabídnout a nebojíme se ani těch největších, či nejsložitějších projektů. Vybudovali jsme komplexní tým odborníků všech profesí. Důkazem, že jdeme správnou cestou, jsou ocenění našich projektů a staveb. Uplynulých dvacet let nás však v žádném případě neukolébalo. Rozhodně nemáme v plánu polevit v dalším tlaku na rozvoj projektové přípravy. Připravujeme řadu technologických novinek, které chceme nabídnout trhu projekčních prací.

To nás posunuje k lepší pozici na trhu a prosazení se na mezinárodním poli. Naše ambice musí reflektovat budoucnost, která určitě nemůže skončit na území České a Slovenské republiky. Chceme se v budoucnu stát významným partnerem v budování infrastruktury v Evropské unii.

Ing. Roman Lenner
ředitel společnosti

Fotogalerie

Ing. Roman Lenner, ředitel společnosti Valbek.
Doporučujeme
● 20 let od založení firmy Valbek.
● Rozšíření podnikání nejen na území České republiky, ale i na Slovensku a v Rusku.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři