Luxusní pergola - ideální pohoda na zahradě

Společnost ISOTRA a. s. připravila pro své zákazníky na letošní sezónu rozšíření sortimentu o stínění pro terasy či verandy. Se svou rodinou či přáteli strávíte příjemné chvíle ve stínu zahradních pergol. Vybrat si můžete ze dvou typů: samonosná pergola MIRA 4 nebo pergola MIRA 2 ukotvená do stěny budovy.

Luxusní pergola - ideální pohoda na zahradě

Spolehlivost, bezpečnost, kvalita, rafinovaný a inovativní design – to jsou rysy pergol MIRA firmy ­I­SOTRA. Střechu pergol tvoří hliníkové lamely, které lze natáčet od 0° do 140° s těsněním a bočním odtokem vody. Struktura pergoly může nabídnout úplnou nebo částečnou ochranu před sluncem, perfektní klimatizaci a přístřešek proti dešti či sněhu, a tímto se stává skutečným obytným prostorem od brzkého jara až do podzimu. Do pergoly je možné integrovat LED bodové osvětlení. Pergolu lze rozšířit o stínicí prvky – screenové rolety či venkovní žaluzie a doplnit o dešťové či teplotní čidlo v případě použití anti-snow systému proti zasněžování lamel.

Pergoly Mira představují syntézu pevné a stabilní konstrukce a inovativního provedení lamel, včetně příslušných komponentů. Kromě dynamických testů splňují pergoly Mira také přísné nároky na statické zkoušky rovnoměrného zatížení lamel v uzavřené poloze o hmotnosti až 140 kg/m2. Pergoly splňují požadavky 6. třídy odolnosti proti větru.


Přednosti a výhody
- Inovativní design,
- hliníkové lamely s orientací 0° až 140°,
- boční odtok vody integrovaný do stojky,
- ochrana proti dešti a sněhu (max. zatížení 140 kg/m2),
- vysoká odolnost proti větru,
- možnost integrace screenových rolet či venkovních žaluzií,
- možnost spřažení pergol.

www.isotra.cz

Fotogalerie

Luxusní pergola - ideální pohoda na zahradě
Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři