Koupelny Elements se staly nedílnou součástí největšího interiérového centra v ČR

Někdo velmi moudrý kdysi řekl, že neexistuje lepší investice, než do vlastního bydlení a pohodlí. Velkou radost musel mít autor tohoto výroku dne 9.11. 2017, kdy se v Čestlicích u Prahy otevřelo největší interiérové, bytové a koupelnové centrum u nás, nesoucí název HANÁK FÓRUM.

Koupelny Elements se staly nedílnou součástí největšího interiérového centra v ČR

Náročná rekonstrukce trvala téměř rok. Zahrnovala jak stavební a dispoziční úpravy interiéru včetně nového designového opláštění budovy, tak především zcela novou expozici aktuálních kolekcí nábytku a dveří společnosti HANÁK NÁBYTEK, koupelen Elements a podlahových krytin KPP Parket.

Výstavní a prodejní plocha je v rozlehlém objektu rozdělená do tří samostatných etáží, přičemž v první etáži naleznou návštěvníci příklady hned několika kompletně zařízených bytů různých velikostí. Veškerý nábytek, kuchyňské sestavy a interiérové dveře umístěné v bytech i výstavních kójích jsou z produkce společnosti HANÁK NÁBYTEK.  Koupelny a koupelnové vybavení bytů je pak realizováno ze sortimentu koupelnových center Elements.  Podlahy v bytech jsou řešeny z produktů firmy KPP Parket.Druhé patro je věnováno výhradně kuchyňským sestavám HANÁK. Zde si na své přijdou milovníci rustikálních kuchyní, kuchyní ve stylu Provance, ale i krásných klasických či hypermoderních kuchyní s provedením dvířek ve vysoce odolném - lesklém laku.

Celé třetí patro patří koupelnám. Zde si mohou návštěvníci vybrat nebo prohlédnout zcela novou generaci koupelnového vybavení představovanou značkou Elements. Naleznou tu nejen široký sortiment vodovodních baterií, sprchových koutů, umývadel, van či toalet, ale také příklady nápaditě řešených koupelen na různých půdorysech, ukázky praktických koupelen v bytech běžných velikostí od 1+kk až po 3+kk, trendy keramické obklady  v dekorech dřeva a dalších přírodních materiálů či ukázku kompletně zařízené domácí wellness koupelny. Zadní část expozice Elements je věnována moderním systémům vytápění, ať již se jedná o úsporné plynové kondenzační kotle Brötje, systémy řízeného větrání s rekuperací tepla, nízkoemisní kotle na pevná paliva pro kotlíkové dotace či alternativní zdroje energií, jako jsou tepelná čerpadla nebo solární systémy.Celkem je v novém interiérovém, bytovém a koupelnovém centru HANÁK FORUM k vidění 10 kompletně zařízených prémiových interiérů a další sladěné ukázky moderního designového bydlení. Výhodou celého takto vytvořeného konceptu je pro koncového uživatele možnost vytvoření naprosto dokonalé představy o designovém i prostorovém uspořádání interiérového řešení bytu či domu s možností dodání veškerého bytového vybavení z jednoho místa. To významně šetří čas a usnadňuje rozhodování.

A proč by si ti, co staví, rekonstruují nebo obnovují vybavení svého interiéru, neměli nechat návštěvu HANÁK FORUM ujít? Důvody jsou jednoduché. Naleznou zde spoustu inspirace, nových konceptů, nápadů a chytrých řešení.
Nám již nezbývá než dodat:  Přijďte se seznámit se zcela novou generací bydlení, kterou nově otevřené centrum bytového vybavení, interiérů a koupelen HANÁK FORUM v Čestlicích nade vší pochybnost představuje.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři