Jsme ve vlaku a vyrážíme směr Ostrava. Kabely pro kolejová vozidla made by Lapp!

Po úspěšném představení portfolia kabelů a konektorů pro odvětví železniční dopravy na mezinárodním veletrhu dopravní techniky InnoTrans v září 2016 v Berlíně představuje Lapp svá kabelová řešení pro železniční techniku i českým a slovenským zákazníkům - v rámci mezinárodního veletrhu drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy Czech Raildays 2017!

Jsme ve vlaku a vyrážíme směr Ostrava. Kabely pro kolejová vozidla made by Lapp!

Při vývoji kabelů ÖLFLEX® TRAIN, odpovídajících konektorů a kabelového příslušenství byly využity mnohaleté zkušenosti poskytovatele komplexních služeb v oboru kabelové techniky. Produktová řada kabelů ÖLFLEX® TRAIN nabízí velmi kvalitní řešení konektivity, které splňuje široké spektrum mezinárodních norem.

Lapp Kabel představí na Czech Raildays 2017 nejen kabely ÖLFLEX® TRAIN, ale také kabely pro přenos dat  UNITRONIC®, datové komunikační systémy ETHERLINE®, průmyslové konektory EPIC®, kabelové vývodky SKINTOP® a systémy značení FLEXIMARK®. Všechny tyto produkty splňují přísné protipožární požadavky dle ustanovení normy ČSN EN 45545 a lze je proto použít i v osobních železničních vozech.

Více informací k novým materiálům můžete získat přímo na našem stánku.

Těšíme se na Vaši návštěvu na stánku C 05!

Stáhněte si volnou vstupenku na Czech Raildays 2017.

Fotogalerie

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři