Nová barevná úprava svitkového plechu Prefalz od Prefy Aluminiumprodukte

Společnost Prefa Aluminiumprodukte GmbH je již déle než 70 let osvědčeným výrobcem a dodavatelem střešních i fasádních systémů z hliníku. V rámci dodávky komplexního střešního systému jsou součástí jí nabízeného sortimentu také střešní svody, veškeré krajové a prostupové šablony, sněhové háky či prvky pro upevnění solárních a fotovoltaických panelů.

Nová barevná úprava svitkového plechu Prefalz od Prefy Aluminiumprodukte

V současné době přichází společnost Prefa Aluminiumprodukte se zcela novou povrchovou úpravou svitkového plechu PREFALZ s. r. o., a to v barevném odstínu patina zelená.

Patina zelená se zárukou 40 let
PREFA Aluminiumprodukte s. r. o. dodává nově svitkový plech PREFALZ - patina zelená již také s povrchovou úpravou P.10. Ta spočívá v dvakrát naneseném a vypalovaném lakování na bázi polyamid-polyuretanu. Patentovaná úprava P.10 je zárukou vyšší odolnosti barvy vůči UV záření, kyselým dešťům, chemicky agresivnímu ovzduší, dlouhodobě rozdílným teplotám i povětrnostním podmínkám. Barva si tak po dlouhá léta udrží stále stejný odstín, nepopraská a neoloupe se. Navíc je ekologická, neobsahuje žádné těžké kovy a výrobce na ni poskytuje 40letou záruku. PREFALZ je speciálně vyvinut pro účely stavebního klempířství a má falcovací kvalitu H41. Více se dozvíte na www.prefa.com

Ivo Románek

Fotogalerie

Povrchová úprava svitkového plechu PREFALZ s. r. o. - barevný odstín patina zelená

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři