Finstral sází na distanční rámečky Swisspacer

Jihotyrolská společnost Finstral patří k předním výrobcům oken v Evropě a ve svých nárocích na kvalitu neponechává nic náhodě. Téměř sto procent izolačních skel potřebných pro výrobu oken si vyrábí společnost Finstral sama. To vyžaduje značnou úroveň výroby a rozmanité know-how, kterým disponuje jen velmi málo výrobců oken.

Finstral sází na distanční rámečky Swisspacer

Důležitý modul pro perfektní okno nalezla nyní společnost Finstral v distančních rámečcích SWISSPACER pro teplou hranu. „Opravdu mě přesvědčila a nad­chla stabilita, které naše profily díky distančním rámečkům ­SWISSPACER dosahují, stejně jako jejich energetická výkonnost a snadné průmyslové zpracování. Přesně to nám ještě pro perfektní okenní systém chybělo“, říká ­Florian Oberrauch, vedoucí manažer výroby ve společnosti Finstral AG. „Už při výrobě izolačních skel se ve společnosti Finstral myslí na hotové okno. Tato filozofie se ideálně doplňuje s filozofií společnosti ­SWISSPACER“, dodává ­Elmar Rastner, vedoucí marketingu a prodeje pro jižní Evropu společnosti SWISSPACER.

Od počátku roku 2017 se ve společnosti Finstral vyrábí izolační skla výhradně s distančními rámečky od společnosti SWISS­PACER. Kvůli tomu společnost výrazně investovala do svého strojového parku a pořídila celkem čtyři čtyřhlavé svařovací automaty ‚Roweldo XL‘ od společnosti Rottler und Rüdiger. Pro zpracování distančních rámečků pro kruhové oblouky a jiné speciální tvary jsou navíc nyní k dispozici ohýbací pece a inovovaná zařízení pro zpracování příček.

Během jednoho týdne byla výroba v závodech Scurelle (I), ­Oppeano (I) a Gochsheim (D) přeorientována na SWISSPACER a již v prvním týdnu výroby bylo pro okna Finstral vyrobeno 10 000 izolačních skel. Všechny okenní systémy jsou nyní standardně vybaveny distančními rámečky pro teplou hranu předního švýcarského inovátora.

www.swisspacer.com

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři