TRASO s. r. o. přináší na trh nové kontejnerové řešení čerpací stanice pro stavební firmy

Tankování pohonných hmot do stavebních vozidel a strojů je pro každou společnost nutná a relativně problematická záležitost, bez které se na žádné stavbě neobejde.

TRASO s. r. o. přináší na trh nové kontejnerové řešení čerpací stanice pro stavební firmy

Společnost TRASO s. r. o. patří mezi přední výrobce a dodavatele technologie pro skladování a výdej pohonných hmot. Na trhu působí již 18 let a ve svém sortimentu má širokou škálu produktů a technologií pro skladování a výdej nafty od 200 do 50 000 litrů, včetně široké škály čerpadel, průtokoměrů, hadic a dalšího příslušenství.

Všechny výrobky jsou stále zdokonalovány a inovovány dle potřeb zákazníků. V letošním roce přichází s novým řešením kontejnerové čerpací stanice právě pro stavební společnosti. Kontejnerové řešení čerpací stanice s kompletní nadzemní technologií přináší řadu výhod, mezi které patří:
•    Velice jednoduchá a rychlá instalace bez nutnosti velkých stavebních úprav
•    Snadná kontrola a evidence vydaných pohonných hmot
•    Nezávislost na připojení elektrické energie (vlastní elektrocentrála)
•    Vysoký stupeň zabezpečení proti poškození, vandalismu nebo odcizení
•    Technologická skříň s masívními vodotěsnými dveřmi
•    Mobilita – stanici je možné kdykoliv snadno přemístit na jiné stanoviště
•    Kompaktní, robustní provedení, možnost barevných kombinací dle vlastních preferencí
•    Technické řešení splňuje veškeré požadavky na bezpečnost a ochranu životního prostředí

Rozměry kontejnerové výdejny pohonných hmot byly převzaty z osvědčeného systému ISO kontejnerů, vnější rozměry tak odpovídají standardně používaným stavebním kontejnerům.
V nabídce jsou provedení o rozměrech 10´, 20´ a 40´, provozní objem nádrží, které jsou plně dvouplášťové, je pak od 10 000 do 38 000 litrů.
Samozřejmostí je kompletní vystrojení (potrubí, ventily armatury, odvětrání, osvětlení, elektrorozvaděč), kontejner je pak možné dle specifikace zákazníka doplnit o další prvky, jako např. navíječ hadice, elektrocentrála, plnicí čerpadlo atd.

Komplexní služby
Zvažujete-li pořízení či modernizaci systému skladování a výdeje PHM, nabízí Vám firma TRASO široký sortiment špičkové technologie v souladu se současnou legislativou. V naší nabídce najdete typové projekty podnikových čerpacích stanic, dodáme Vám kompletní technologii, tzn. dvouplášťové nádrže, výdejní stojany, ocelové konstrukce, zastřešení, úkapové jímky a odlučovače ropných látek, pro tankování na stavbách pak čerpadla na 12/24 V, tankovací vozíky a přepravní nádoby. Samozřejmostí jsou dodávky dílů a servis, zajišťovaný v rámci ČR a SR.


TRASO s. r. o.
Markova 1767, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm
tel.: 556 880 930, mobil: 775 188 715
e-mail: obchod@traso.cz, www.traso.cz

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři