Společnost Hörmann chystá na FOR ARCH řadu novinek

Společnost nedávno vstoupila na trh dřevěných interiérových dveří a několik novinek uvede přímo na veletrhu. Mnoho nového je u Hörmannu i v segmentu garážových vrat, kde je společnost Hörmann lídrem na trhu. I ta budou k vidění na výstavišti v Letňanech od 20. do 24. 9. 2016.

Společnost Hörmann chystá na FOR ARCH řadu novinek

Naprostou novinkou v portfoliu společnosti jsou interiérové dřevěné dveře, do jejichž segmentu Hörmann vstoupil teprve nedávno. Už teď s nimi slaví velké úspěchy. „Zájem nás mile překvapil. Jdeme cestou nekompromisní kvality za dobrou cenu,“ uvedl k tomu jednatel společnosti Hörmann ČR, Vít Kareš. Na veletrhu zájemci budou moci posoudit designově velmi atraktivní a přitom odolný povrch Duradecor. V expozici budou dveře v provedení italský akát, v bílém laku, ale i dýhované dveře s prosklením v designu bílý dub.Doménou společnosti Hörmann však není jen tato novinka. Firma nabízí i objektové ocelové dveře, které svými vlastnostmi předčí normy a garantují maximální bezpečnost, bezhlučnost a hlavně – nepropouští teplo.

Zima zůstane venku
Dobré izolační vlastnosti každý zákazník chce i ode dveří vstupních. Nač zateplovat dům, když skrz dveře veškeré teplo uniká?Každý si tak na vlastní oči bude moci prohlédnout domovní dveře ThermoSafe a ThermoCarbon. Tyto výrobky jsou mistry světa v tepelné izolaci. Hörmann vystaví i další domovní dveře ThermoPlus. Ty umí zajistit, že zima zůstane venku. Vystavené exempláře navíc budou v atraktivním designovém provedení.Stranou nezůstane ani hit letošní prodejní sezony – akční výrobek Renodoor 2016. To jsou vstupní dveře, u nichž kvalita je v tom nejlepším poměru s cenou.

Vrata nejen garážová
„Funkčnost a výhodná cena – to jsou vlastnosti, které naše vrata dokáží splnit na 100 procent,“ uvádí jednatel společnosti Hörmann, Vít Kareš k další části letošní expozice na FOR ARCH. ­Hörmann totiž celosvětově vyrostl na garážových vratech a vjezdových systémech, k čemuž se bude hlásit i na FOR ARCH. Z garážových vrat Hörmann na výstavišti uvede další akční výrobek letošního roku – vrata RenoMaticlight, a to v provedení DecoColor ořech. Ta jsou pro zákazníka k zakoupení už za 19 999,- Kč včetně daně i montáže. 

Průmysl a logistika
Kromě vrat garážových se Hörmann pochlubí i vratovými systémy určenými pro průmysl a logistiku. Horkou novinkou na veletrhu budou rychlá rolovací vrata Decotherm DD S6, která se dokáží otevřít rychlostí až 1,1 m/s. ­Hörmann však nabízí i komplexní řešení. Přímo na veletrhu tak instaluje a předvede kompletní nakládací místo pro logistický sektor.Na ploše 180 m2 společnost předvede více než tři desítky výrobků. Expozice německé rodinné firmy, která v současné době patří mezi globální hráče, proto bude patřit mezi to nejvýraznější na nadcházejícím veletrhu FOR ARCH. 

Více informací na www.hormann.cz

Fotogalerie

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři