MEDITERRAN CZ přichází na trh s inovovanou taškou TERRAN SYNUS

MEDITERRAN CZ je obchodní společností, která na českém trhu působí od roku 2007. Na český trh dodává betonové střešní krytiny mateřské společnost TERRAN, která se výrobou těchto tašek zabývá již od roku 1920. Díky dlouholeté a cílevědomé práci se jí podařilo dosáhnout takové kvality výrobků, která ji řadí mezi výrobce s nejmodernější technologií betonových střešních krytin v Evropě.

MEDITERRAN CZ přichází na trh s inovovanou taškou TERRAN SYNUS

Díky tomu si také může dovolit poskytovat na tyto tašky záruku 50 let, což zcela jasně vypovídá o jejich kvalitě a trvanlivosti!

V loňském roce společnost Mediterran CZ uvedla na český trh jako novinku střešní krytinu TERRAN Synus. Oproti klasické či moderní střešní krytině se tak v nabídce objevila krytina s jedinečným vlnitým profilem, který svým tvarem věrně kopíruje sinusoidu. Synus kromě svého jedinečného profilu zaujme i svou nízkou hmotností, kdy se hmotnost jedné tašky pohybuje kolem 4 kg. Tato střešní krytina patří k nejlehčím v portfoliu značky, a představuje proto ideální volbu v případě rekonstrukcí starších domů, kde se nepočítá s výměnou krovu. Velice zajímavou je však bezpochyby i v případě novostaveb. Střešní krytina TERRAN SYNUS se vyrábí z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností a je opatřena dvojnásobným barevným akrylátovým nástřikem s lakem. Od května letošního roku se řada Synus rozšiřuje o povrchovou úpravu EVO, což je akrylátová barva s přídavkem silikátu, jejímž výsledkem je ještě tvrdší a odolnější povrch. Synus EVO se začne dodávat v barvách korall, merlot, mocca a carbon.

www.mediterran.cz

Fotogalerie

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři