Seminář o bezvýkopových technologiích firmy Vermeer přilákal na 100 účastníků

Ve dnech 19. – 21. 1. 2016 se v hotelu Octárna v Kroměříži uskutečnil seminář společnosti Transtechnik CS spol. s r.o., který se týkal bezvýkopových technologií s využitím strojů značky Vermeer. V průběhu třech dnů se semináře zúčastnilo okolo 100 účastníků.

Seminář o bezvýkopových technologiích firmy Vermeer přilákal na 100 účastníků

První den byl určen pro jednatele a manažery partnerských firem, kteří se seznámili s novinkami v oblasti strojů, ale i prodeje a servisu. Následující dny přivítali hostitelé pracovníky obsluhující stroje, kterým již prezentovali daná témata podrobněji.

Benny Melse z evropské centrály společnosti Vermeer představil účastníkům jednak bezvýkopové (no-dig) technologie, základní pravidla vrtání, ale věnoval se také bezpečnosti práce či plánování a přípravě vrtů.  Představena byla nová řada Navigátorů – Série S3, mobilní aplikace Part Scout, sklad náhradních dílů – e-shop Borestore, management provozu stroje a plánování vrtu InSite a online přístup k informacím a manuálům na www.MyVermeer.com.

Následovala sekce věnovaná lokalizačním systémům firmy DCI, v rámci které byly představeny novinky DCI v podobě systémů FALCON a AURORA. Tuto část moderoval Michael Reinhard. Prezentace uzavřel Jaap Kommer z firmy Baroid, který hovořil o výplachových směsích.

V rámci semináře nás zaujala také prezentace Ing. Jany Jálové z oddělení inženýrských sítí firmy Rehau, která byla zaměřena na trubní systémy vhodné pro bezvýkopové technologie. Představen byl nový potrubní systém pro bezvýkopovou pokládku domovních přípojek AWADUKT PP TL - DN 160 a DN 200, systém vysoce zátěžových trubek AWADUKT PP SN 10 FUSION či tlakový trubní systém RAUPROTECT PE 100-RC.

Na závěr školení se účastníci měli možnost podívat do arcibiskupských vinných sklepů, což bylo určitě příjemné zpestření jinak technických prezentací.

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři