Samostatně stojící protidešťová pergola PLACEO – novinka ze světa stínění

Také rádi trávíte svůj volný čas na terase při šálku dobré kávy a při tom pozorujete přírodu kolem nebo sledujete svou krásnou zelenou zahradu? Pokud ano, rádi bychom Vám představili vychytávku, která Vás ochrání jak před rozpáleným sluncem, tak i deštěm, a se kterou ohromíte své sousedy.

Samostatně stojící protidešťová pergola PLACEO  – novinka ze světa stínění

Jedná se o moderní samostatně stojící protidešťovou pergolu s názvem PLACEO, kterou vyvinuli ve společnosti Thermont, spol. s r. o.Pergola PLACEO tvoří jedinečný prvek plnící funkci stínění, zastřešení a regulovatelné ventilace. Je navržena v minimalistickém designu s rovinnou střechou a ostrými pravoúhlými rysy nosné konstrukce. V zavřené poloze díky unikátnímu tvaru střešních profilů dokonale odvádí dešťovou vodu, a zajišťuje tak udržení suchého prostředí v prostoru pod pergolou. K zajištění dokonalé odolnosti je pergola vyrobena z pevné hliníkové slitiny s komponenty z nerezavějící oceli.

Hlavní přednosti pergoly PLACEO
Díky uzavřenému tvaru profilů lamel se zvyšuje tuhost a odolnost vůči zatížení větrem a sněhem. Pergola je dále vybavena integrovaným okapem v obvodovém profilu, který odvádí dešťovou vodu nosným sloupem pryč. Lamely je možné natočit v úhlu až 140º a navíc mezi ně lze umístit těsnění, čímž se sníží průvzdušnost střechy pergoly. Střešní profily se polohují jednoduše elektromechanicky pomocí dálkového ovládání. Systém PLACEO je připraven pro implementaci dalších prvků jako jsou např.  posuvné hliníkové systémy, stínicí látkové nebo průhledné PVC rolety atd.

Thermont spol. s r.o.
Ulice 2. května 1574, 763 61 Napajedla
tel.: +420 577 112 911
e-mail: alsystemy@thermont.cz , www.thermont.cz

Fotogalerie

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři