Kuchyně proměnila malý prostor k nepoznání!

Kuchyně Sykora jsme si zatím představili v rámci realizací nadstandardních rodinných domů. V žádném případě to však neznamená, že by výrobky této firmy nenalezly obdobně úspěšné uplatnění i moderních bytových domech. Jeden takový, obklopený parkem, si pro svůj život vybral mladý pár z Prahy.

Kuchyně proměnila malý prostor k nepoznání!

Do interiéru poměrně malého bytu se mu nejlépe hodila sestava Pure pro její jednoduchost a krásu s kontrastem struktury dřevěných ploch.

Hlavní část kuchyňské sestavy, jejíž obsahem je hlavní blok s vestavnými spotřebiči, spodní skříňky a skříňky pod barem, jsou provedeny v bílém lesklém laku se zafrézovanými úchytkami. Horní skříňky jsou opatřeny dýhou z dubu sukatého. Keramická pracovní deska kuchyně je zhotovena v dekoru Geo grilio a dokáže odolávat vysokému mechanickému i tepelnému zatížení. Bar je kompletně proveden z dřevěného masivu a umožňuje pohodlné posezení dvěma osobám. Nerezový dřez je zapuštěn pod pracovní deskou. Užitečnou vychytávkou je v pracovní desce ukrytý zabudovaný výsuvný panel na zásuvky. Kuchyně je zároveň součástí obytného prostoru a svou jednoduchostí a čistotou provedení jej kultivuje a zpříjemňuje. Líbí se? Nechte se touto kuchyní inspirovat i Vy!

Ivo Románek

Fotogalerie

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři