Stavte chytře! Stavte kvalitně! Stavte ekonomicky cihlový dům...

Stavitelé rodinných domu pozor! Vaše šance je tu a nemusí se jen tak brzy opakovat! A v čem spočívá?

Stavte chytře! Stavte kvalitně! Stavte ekonomicky cihlový dům...

Společnost Wienerberger, největší světový výrobce cihel pro Vás připravila jedinečnou slevovou akci. Pokud tedy plánujete výstavbu Vašeho rodinného domu na území České republiky právě teď, pak neváhejte a pořiďte si hrubou stavbu výrazně levněji  s nyní probíhající akcí Stavte chytře.

Hrubá stavba s Wienerbergerem komplexně a s ohromnou úsporou!
Akce obsahuje širokou nabídku pálených cihel, překladů, stropů, střech i komínů se slevou až 48 %. Například cihlu budoucnosti s obchodním názvem Porotherm 44 T Profi s integrovanou minerální izolací, která dokáže v porovnání s jinými materiály ušetřit až 40% nákladu na vytápění pořídíte nyní v akci se slevou 30%! Pro tento výrobek je běžnou platnou ceníkovou cenou za 1m2 zdiva 2 350 korun českých. Pokud do 30.9.2015 využijete akci společnosti Wienerberger, můžete ušetřit na obvodovém zdivu při volbě této pokrokové cihly asi 705 korun za 1m2. A to není všechno! Na své si přijdou i vyznavači klasických pálených cihel z řady Porotherm Profi. A co víc? Tímto pestrá nabídka nekončí! Využít slevy lze i na další  produkty pro vaši hrubou stavbu. Patří k nim například keramické stropy, překlady, obkladové pásky, ale i pálené střešní tašky od společnosti Tondach či komíny od výrobce Schiedel.

Přehled slev :

Zdivo
Cihly Porotherm Profi   45 %
Cihly Porotherm T Profi   30 %
Keramický strop Porotherm   48 %
Keramické překlady   48 %
Obkladové pásky Terca Kastanjebruin a Terca Trentino   30 %

Střechy
Falcovka 11, základní taška, měděná engoba   45 %
Samba 11, základní posuvná taška, černá engoba   45 %

Komíny
Stabil   30 %
UNI Advanced, Absolut   32 %

Jak postupovat?
Uplatnění slevového poukazu je velmi snadné a z pohodlí vašeho domova. Po vyplnění krátkého formuláře získáte unikátní slevový kód, který vám následně pomohou uplatnit operátorky společnosti Wienerberger. Ty vás budou kontaktovat do 3 dnů od provedení registrace. Zodpoví vaše dotazy a poukáží na všechny výhody poukazu. Získané údaje s unikátním slevovým kódem odešle odborníkům z jednotlivých firem a ti vám během 5 pracovních dnů připraví bezplatnou kalkulaci ve vybraných stavebninách v blízkosti vaší stavby. Zajištěna je také cenová kalkulace na rodinný dům včetně garance.

Toužíte bydlet kvalitně, ekonomicky, ekologicky a v domě s trvalou hodnotou? Pak dlouho neváhejte a využijte akci Stavte chytře do konce září i Vy!

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři