FOR ARCH nabídne v hale veletrhu saunové ceremoniály i architektonický ateliér

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH nabídne v letošním roce svým návštěvníkům kromě stovek expozic rovněž zajímavé konference, saunové ceremoniály live, nebo také architekty, kteří budou tvořit přímo ve výstavní hale.

FOR ARCH nabídne v hale veletrhu saunové ceremoniály i architektonický ateliér

Organizátoři veletrhu připravují pro návštěvníky rok od roku pestřejší doprovodný program. Lidé se mohou poradit s dodavateli výrobků a technologii, ale také se dozvědět zajímavé informace na přednáškách a konferencích. Letos poprvé se mohou v „přímém přenosu“ podívat, jak vznikají návrhy domů na „kreslících prknech“ týmu architektů. Dům z jejich produkce mohou navíc získat i oni sami. Stačí vyplnit přihlášku na internetových stránkách www.forshow.cz. Osm nejzajímavějších návrhů vybere odborná komise v první den veletrhu, tedy 15. září. Následujících pět dnů bude tým osmi architektů z jednoho z nejznámější architektonických ateliérů de.fakto na těchto návrzích pracovat ve vstupní hale č. II  areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Zajímavou live show bude provázet moderátor Jakub Kohák. Peníze získané z tohoto projektu půjdou na dobročinné účely, konkrétně pro nadaci Surya ‒ Školy pro Barmu. Pro svépomocné stavebníky je připravena dvoudenní konference „STAVBA A REKONSTRUKCE SVÉPOMOCÍ“, na kterém bude své zkušenosti ze stavby domu bez pomoci stavební firmy předávat Pavle Tesárek, ředitel iniciativy Svépomocí.cz. Návštěvníci dvoudenního cyklu přednášek získají praktické rady, které se jim mohou hodit při výběru pozemku, při vyřizování stavebního povolení, výběru zdicích nebo izolačních materiálů. Přístup na konferenci je podmíněn registrací na internetových stránkách http://konference.svepomoci.cz/ .

U veřejnosti je mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH stále oblíbenější. Inspiraci na něm hledají desetitisíce návštěvníků. Šestadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, včetně současně probíhajících veletrhů FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER, se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 15. do 19. září 2015.

Více informací najdete na www.forarch.cz

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři