Minidrtiče RED RHINO jsou k dispozici u Transtechniku!

Společnost Transtechnik CS, spol. s r. o. se řadí mezi středně velké společnosti působící na trhu stavební, speciální a manipulační techniky. V oblasti stavebních a speciálních strojů nabízí kompletní sortiment značky VERMEER, jež má svůj mateřský závod v Iowě v USA, dále dodává produkty značky AUSA a nově kompaktní recyklační minidrtiče stavebního materiálu značky RED RHINO.

Minidrtiče RED RHINO jsou k dispozici u Transtechniku!

Právě recyklační minidrtiče anglické společnosti RED RHINO CRUSHERS Ltd se sídlem v Granthamu nás zaujaly, a tak jsme požádali o jejich bližší představení obchodního manažera pro ČR a SR, Ing. Pavla Drábka.

Jaké důvody vás vedly k zařazení recyklačních minidrtičů do vašeho portfolia?

V rámci podnikatelského záměru neustále hledáme možnosti rozšíření a zefektivnění portfolia nabízených produktů tak, abychom zlepšili služby našim stávajícím zákazníkům, ale samozřejmě také získali i nové zákazníky z námi oslovovaných segmentů trhu. Minidrtiče jsme měli v hledáčku již asi rok, jelikož malá mobilní a variabilní zařízení pro likvidaci stavebního odpadu na trhu chyběla. Jsem přesvědčen o tom, že se co nevidět začnou prosazovat a zajímavě se podílet na objemu recyklace stavebního odpadu.

Kolik minidrtičů máte v nabídce a jak se od sebe liší?

Nabídka obsahuje prozatím 5 modelů minidrtičů od 1,4 do 10 t, která začíná sérií Red Rhino 2000, 3000, 4000, 5000 a končí sérií 7000, přičemž šestý model série 6000 je u výrobce před dokončením. Jednotlivé série se kromě hmotnosti dále od sebe liší zejména výkonem od 6 t/hod u série 2000 až po 40 t/hod u největší sedmitisícovky. Počet modelů i rozmezí hmotností nebudou z povahy výrobků dále navyšovány. Vývoj bude zaměřen na vylepšování a obnovu jednotlivých modelů RED RHINO.
Podrobnější technická ­data všech modelů můžete získat na specializovaném webu www.recyklacni-minidrtice.cz.

Pro jaké účely jsou tyto minidrtiče vhodné?

Minidrtiče jsou vhodné především pro menší stavební firmy a firmy pracující na menších zakázkách, na kterých se nevyplatí nasadit velká zařízení k likvidaci stavebního odpadu, jehož likvidace je ale i v menších objemech přesto náročná finančně i organizačně. Zkušenosti z nasazení ukazují minidrtiče jako zařízení vhodná pro půjčovny stavebních strojů.
Minidrtiče můžete použít např. pro práci v lomech, na skládkách, stavbách, k recyklaci atp.

Který z těchto strojů byste označil za „vlajkovou loď“?

Vlajkovou lodí by jistě byl největší a nejvýkonnější model 7000 series – s velkým výkonem vhodným ke zpracování betonu, kamene i stavebního odpadu.

Kdy budou stroje dostupné na českém trhu?

Minidrtiče jsou již dostupné na trhu i v půjčovnách.

A jak je to s jejich servisem?

Firma Transtechnik CS má zastoupení po celé České republice i na Slovensku, servis je tedy zabezpečen. Servis provádí školení mechanici, k dispozici máme 12 pojízdných servisních vozů a centrální sklad náhradních dílů v Praze.

Děkujeme za rozhovor
Ing. Jiří Zahradnický

TRANSTECHNIK CS spol. s r.o.
Průběžná 80b, 100 00 Praha 10 - Strašnice, Vídeňská 264/120b, 619 00 Brno
tel.: 274 812 280, fax: 274 814 287
e-mail:
info@transtechnikcs.cz, www.transtechnikcs.cz

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři