Ochrana staveb a konstrukcí se Vám vyplatí!

Hned dvě důležité funkce najednou v sobě naplňují povrchové úpravy staveb. Tou první je ochrana stavebních konstrukcí a dílců před povětrnostními vlivy, ta druhá, neméně důležitá, je pak úloha estetická, chcete-li pohledová.

Ochrana staveb a konstrukcí se Vám vyplatí!

Kvalitní povrchové úpravy, ke kterým patří nátěrové hmoty, laky, lazury či fasádní omítky, dokáží nejen zabránit devastaci konstrukcí na bázi kovů, dřeva, betonu či zdiva po mnoho let, ale pomáhají uchovat také jejich příznivý vzhled. Největším českým výrobcem a distributorem nátěrových hmot je společnost Colorlak, a.s. Ta vyrábí a dodává velmi pestrý sortiment barev, laků a lazur na dřevo, kovy, beton a minerální podklady. Produkce zahrnuje také zateplovací systémy, interiérové a fasádní barvy, barvy ve sprejích, ředidla a další pomocné přípravky.

A co říci závěrem? Ochrana staveb povrchovými úpravami se investorovi vždy vrátí v jejich delší životnosti a vyšší estetické hodnotě. Světem Colorlaku jsou barvy. Barvy kvalitní a šetrné k životnímu prostředí. Barvy, jejichž vlastnosti ocení každý laik i profesionál.

COLORLAK, a.s.
Tovární 1076, 686 03 Staré Město
infolinka: 800 145 555
e-mail: info@colorlak.cz, www.colorlak.cz

Fotogalerie

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři