Spousta nápadů a chytrých řešení, to jsou automatické dveře a vrata TRIDO

Firmu TRIDO, s.r.o. není potřeba příliš představovat. Na trhu působí již 18 let a zaujala zde již významné a stabilní místo. Nabízí komplexní služby v oblasti dveřní a vratové techniky. ­Díky vysoké odbornosti realizačního týmu a zkušenostem v oboru, dokážeme nabídnout a vyrobit širokou paletu automatických dveří a vrat určených pro průmyslovou, ­administrativní a privátní sféru.

Spousta nápadů a chytrých řešení, to jsou automatické dveře a vrata TRIDO

Automatické dveře
Firma TRIDO vyrábí automatické dveře vždy přesně na míru v mnoha typech dle přání zadavatele. Nejčastěji používané jsou posuvné dveře dvoukřídlé a jednokřídlé. Do vyšší kategorie určené zejména náročnějším uživatelům se řadí dveře obloukové, kruhové nebo speciální panikové, protipožární a hermeticky uzavíratelné, které se využívají především v nemocničních a výzkumných prostorách.

Turniketové dveře
Atypické dveře, se kterými se setkáváme v supermarketech, bankách a luxusních hotelech. Všechny typy turniketů jsou kruhového půdorysu a liší se navzájem počtem dveřních křídel, tvarem střední osy, elektronickým vybavením a velikostí. Vnitřní tři nebo čtyři prosklená křídla mohou být pevná nebo sklopná.

Průmyslová vrata
Nejčastější použití těchto vrat je v průmyslových objektech, jako jsou výrobní haly, sklady, garáže, autoservisy nebo mycí linky. Jsou vyráběny na zakázku v libovolném rozměru, povrchové úpravě a prosklení. Vrata vždy splňují vysoké nároky moderní architektury ve spojení s maximální spolehlivostí a funkčností.

Hangárová vrata
Vzhledem k nadměrným rozměrům stavebních otvorů se jedná o speciální skládací a posuvně skládací vrata, kde je nutné počítat s velkým zatížením a větrem zvláště v leteckém provozu. U hangárových vrat se používá speciální tepelně-izolačního panel, jenž má větší tloušťku než u vrat sekčních nebo se vyrábí z tuhých hliníkových rámů s prosklením, což umožňuje světelný prostup do interiérů hal.

Garážová vrata
TRIDO vyrábí vrata přesně na míru. Zákazníci si mohou vybírat z více než dvou a půl tisíce barevných odstínů vrat, nebo desítek dekorů dřeva. TRIDO vyrábí i speciální vrata, která znáte z reklamy: vrata TRIDO Evo, která jsou ideálním řešením pro jednoduchou rychlou výměnu starých křídlových nebo výklopných vrat za nová sekční vrata. Tento systém můžete osadit bez nutnosti bourání a stavebních úprav v rekordním čase již za 3 hodiny. Konstrukce sekčních vrat má krycí profil, který z exteriéru opticky překrývá původní ocelové (dřevěné) zárubně a využívá je pro kotvení nových vrat. Tento nový systém je patentově chráněn.

Novinkou jsou vrata TRIDO Easy. Jedná se o nový typ sekčních garážových vrat špičkové kvality vyrobených na míru dle Vašeho přání za jedinečnou cenu. Vrata Easy se vyrábí až do šířky 3000 mm a výšky 2300 mm. Vrata je možné objednávat v nejžádanějším designu s imitacemi dřeva zlatý dub, ořech, mahagon, třešeň nebo v barvách bílá, hnědá, stříbrná a antracit. Spoje panelů jsou speciálně tvarovány tak, aby se zamezilo případnému sevření prstů.

Volejte ZDARMA na telefonní linku 800 800 874 nebo navštivte naše stránky www.trido.cz.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři