Generálním ředitelem KUHN - BOHEMIA a.s. se stal Daniel Sys

Novým generálním ředitelem společnosti KUHN - BOHEMIA a.s., která je výhradním prodejcem stavebních strojů Komatsu v České republice, se stal Daniel Sys. Po téměř dvaceti letech tak nahradil Petera Gera, který i nadále zůstává generálním ředitelem KUHN - SLOVAKIA a.s.

Generálním ředitelem KUHN - BOHEMIA a.s. se stal Daniel Sys

Daniel Sys (49) se v oblasti stavebnictví pohybuje již několik let. Velké zkušenosti získal během devítiletého působení ve společnosti Phoenix-Zeppelin, která je výhradním prodejcem stavebních strojů Caterpillar. Pět let v ní zastával pozici obchodního ředitele, kromě prodeje stavebních strojů se v oblasti obchodu věnoval také prodeji manipulační techniky Hyster a Clark. Před nástupem do KUHN - BOHEMIA a.s. působil v letech 2012-2013 na pozici obchodního ředitel Renault Trucks CR.

Společnost KUHN HOLDING, která je mateřskou společností KUHN – BOHEMIA a.s., si touto změnou slibuje i přes negativní situaci na stavebním trhu, zvýšení tržního podílu v prodeji stavebních strojů Komatsu a navrácení této značky mezi TOP leadry a dodavatele stavební techniky na českém trhu.

Daniel Sys vystudoval Vysokou školu zemědělskou v Praze, je ženatý, má dvě dcery. Ve svém volném čase nejraději relaxuje sportem, rád jezdí na kole a lyžuje.

www.kuhnbohemia.cz

Fotogalerie

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři