Nová tvář společnosti Reflex Winkelmann odhalena na ISH 2013

Na mezinárodním veletrhu ISH 2013 v německém Frankfurtu představila společnost Reflex na své expozici celou řadu novinek. Inovace se v letošním roce netýkaly pouze samotných produktů, nýbrž se dotkly celkové image firmy.

Nová tvář společnosti Reflex Winkelmann odhalena na ISH 2013

Představeno bylo mimo jiné nové firemní logo, které prošlo modernizací a nové heslo „Thinking solutions“, které lépe vystihuje budoucí orientaci společnosti Reflex na inovativní chytré řešení systémů a komplexní požadavky zákazníků. Inovace s sebou přinesou také nové názvosloví některých výrobků resp. zavedení nových názvů pro jednotlivé produktové skupiny výrobků firmy Reflex.

Zásadní změnou prochází skupina výrobků zaměřených na dynamické udržování tlaku a odplynění v soustavách topení a chlazení, tzv. expanzní automaty. V roce 2013 budou postupně zavedeny nově koncipované automaty s novými regulačními přístroji. Inovace se zaměřuje jednak na určitou harmonizaci, kdy budou nově používány pouze dvě varianty regulátorů - Reflex Control Basic a Reflex Control Touch a také na podstatné vylepšení funkčnosti a ovládání regulátorů. Komfortní regulátor Reflex Control Touch s plně grafickým displejem umožňuje velmi intuitivním způsobem nastavit všechny potřebné parametry a hlavně získat velmi snadno přehled o všech měřených veličinách na jednotlivých řízených komponentech samotného automatu a soustavy. Všechny funkce současných automatů budou zachovány a navíc bude přidáno několik dalších, např. ovládání a bezdrátová komunikace s chytrými telefony pro záznam provozních dat, zápis na paměťovou kartu či možnost komunikace pomocí volitelných modulů s nadřazeným řídicím systémem.

Dále bylo prezentováno několik dalších novinek v oblasti výrobků pro doplňování vody do soustav topení a chlazení, úpravy vody a předávání tepla. Za zmínku rozhodně stojí nové kombinované zásobníky Storatherm s nerezovým vlnovcem, které řeší u vícezdrojových systémů topení akumulaci tepla a současně průtokový ohřev TV.

Během veletrhu byl současně představen inovovaný software pro dimenzování expanzních zařízení Reflex pro všechny možné typy soustav. Verze softwaru jsou k dispozici pro offline instalaci na počítači, dále pak jako online webová aplikace a v neposlední řadě také nově jako aplikace pro operační systém Apple iOS. Všechny tyto podpůrné softwarové nástroje budou lokalizovány do češtiny a budou volně ke stažení z našich lokálních stránek www.reflexcz.cz.

Reflex CZ, s.r.o.
Sezemická 2757/2, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
tel.: 272 090 311, fax: 272 090 308
e-mail: reflex@reflexcz.cz, www.reflexcz.cz

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři