ELKO EP představí novinky na výstavě Infotherma

Holešovská společnost ELKO EP, která se čerstvě může pyšnit 2. místem v prestižní anketě Firma roku 2012, představí své nejnovější produkty a řešení na výstavě Infotherma – největší specializované výstavě k vytápění, úsporám energie a využívání obnovitelných zdrojů v České republice.

ELKO EP představí novinky na výstavě Infotherma

Ta se uskuteční už od 14. do 17. ledna na ostravském výstavišti Černá louka – ELKO EP bude vystavovat na stánku 72. Návštěvníci se dozvědí vše o systému inteligentní elektroinstalace iNELS, ale i dalších produktech, které pomohly společnosti získat v uplynulých letech celou řadu ocenění.

Infotherma se letos koná již podvacáté a je největším setkáním všech, které zajímají nové trendy ve vytápění a možnosti úspor a ochrany životního prostředí.

Ze zkušeností našich zákazníků víme, že náš systém iNELS pomáhá šetřit až 40 procent nákladů, které majitelé domů investují do energií.  Z toho je velká část investována právě do vytápění – ať už zastaralého, nebo zbytečného. Náš systém umožňuje uživatelům jednoduše regulovat vytápění, i když nejsou právě doma, protože mají svůj dům na přehledné vizualizaci přímo na svém počítači, tabletu nebo smartphonu. Proto bychom rádi toto řešení představili i na Infothermě,“ vysvětluje Jiří Konečný.

www.elkoep.cz

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři