Sprchové řešení pro komerční prostory

Vhodnou kombinací produktů značky SANITY SWISS vzniklo unikátní komplexní sprchové řešení určené především do komerčních prostor, kde je kladen důraz na soukromí a komfort při sprchování avšak je třeba také zohlednit velkou frekvenci návštěvníků, kteří se vždy nemusí chovat k sanitárnímu vybavení šetrně.

Sprchové řešení pro komerční prostory

Může se jednat o prostory, jako jsou například sportovní centra, ubytovací kapacity všeho druhu, zázemí šaten na pracovištích apod.

Základ sprchového setu tvoří sprchová vanička z litého mramoru se zvýšeným okrajem, a to buď ve tvaru čtvrtkruhu nebo čtverce. Materiál použitý při výrobě garantuje velmi vysokou odolnost i v případě nešetrného zacházení a snadnou údržbu. Zvýšený okraj pak zabraňuje vytečení vody ze sprchové vaničky z důvodu částečného ucpání odpadu, ke kterému může v prostorách s velkou frekvencí návštěvníků snadno dojít.

Sprchový set je dále doplněn buď o čtvrtkruhovou sprchovou zástěnu nebo o dveře do niky. V případě využití čtvercové sprchové vaničky v komerčních prostorách doporučujeme třístranné vyzdění sprchového koutu. V případě jakýchkoli problémů vzniklých při používání sprchových zástěn nabízených do komerčních prostor je pak garantován záruční i pozáruční servis sprchových zástěn přímo v místě instalace v rámci České republiky.

Poslední část komplexního sprchového řešení tvoří celomosazná sprchová baterie SBA PRO NEO nebo STANDARD, alternativně lze použít i levnější řady PRIMA nebo UNA. Na sprchovou baterii je připojena vysoce odolná sprchová hadice, kterou je možno flexibilně natáhnout až o 50 cm, což značně omezuje riziko poškození roztržením.

Sprchová hadice je navíc vybavena omezovačem průtoku vody značky NEOPERL v rozsahu 5 – 12 l/min. dle přání zákazníka. Díky tomuto omezovači lze dosáhnout výrazných úspor ve spotřebě vody, což lze vyčíslit zejména finančně. Nezanedbatelné jsou však i dopady na ekologii.

V případě zájmu nabízíme také stojánkové umyvadlové baterie SBA PRO s perlátory NEOPERL s omezením průtoku vody v rozsahu 5 – 9 l/min. v provedení Vandal Proof, kdy je možné tyto perlátory vyjmout jen speciálním klíčem, který je součástí dodávky.

www.sanityswiss.cz

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři