Evropské centrum výroby nádrží

Již druhé desetiletí pro vás strojírenská společnost BAEST Benešov vyrábí a dodává svařované ocelové nádrže se širokým spektrem uplatnění. Vedení společnosti svou promyšlenou strategií dokázalo ve střednědobém horizontu vytvořit v Benešově „Evropské centrum výroby nádrží“, jejímž dlouhodobým cílem je stát se dominantním výrobcem nádrží v evropském regionu.

Evropské centrum výroby nádrží

Trvalé investice do moderního technologického vybavení, dlouholeté zkušenosti, rozsáhlé know-how a v neposlední řadě i použití nejnovějších IT technologií a softwaru pro návrh a výpočet statiky, umožňují společnosti projektovat a vyrábět až 1000 ks nádrží ročně, od 1 m3 do 300 m3 ve vertikálním a horizontálním provedení, z uhlíkových a nerezových ocelí do průměru 5,4 m a hmotnosti 50 t. Společnost BAEST se dodávkami nádrží významně podílí na výstavbě mnoha technologických celků v evropském regionu.

NOVINKA
V současné době společnost nabízí jako novinku dvouplášťové nádrže do 300 m3 v horizontálním a vertikálním provedení. Tyto nádrže je možno použít jako náhrada za velkoobjemové nádrže vyráběné na stavbě. Jejich výhodou jsou nižší pořizovaní náklady a zrychlená doba výstavby. Nádrže nabízíme včetně přepravy na místo určení a montáže.

Ing. Karel Janoušek
tel.: 602 278 181
e-mail: karel.janousek@baest.cz , www.baest.cz

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři