Ostravský dětský domov potřebuje nové vybavení. Pomoci může každý.

S velkým očekáváním budou tento víkend prožívat všichni z ostravského Dětského domova Na Vizině. Potřebují totiž vybavit své prostory novými koberci a společnost Komfort, která je předním prodejcem podlah a koberců, jim přišla na pomoc. Za každé tři m2 koberců prodaných o víkendu 14.–15. května věnuje jeden m2 právě dětskému domovu.

Ostravský dětský domov potřebuje nové vybavení. Pomoci může každý.

Dětský domov Na Vizině by potřeboval přes 100 m2 nových koberců. Výhodou pro něj je, že o víkendu se firma zapojí do akce Dny top interiéru a všechny koberce, včetně metrových, bude prodávat se slevou 20 %. Sleva bude platit také na objednané koberce.

„Akce platí ve všech našich sedmi prodejnách po celé ČR, včetně té ostravské v OC Futurum. Svým nákupem lidé nejen ušetří 20 %, ale zároveň přispějí dětskému domovu, který tuto pomoc aktuálně velmi potřebuje,“ přiblížila akci marketingová manažerka sítě Komfort Sylva Pivodová.

Celkový počet prodaných m2 koberců za oba víkendové dny firma vydělí třemi a právě tolik m2 pak věnuje dětskému domovu. Pokládka koberců proběhne v průběhu letních měsíců.

Fotogalerie

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři