Heluz se na Conecu pokusí získat ZLATÝ HATTRICK

Třetí Zlatou plaketu v řadě za sebou se na bratislavském veletrhu CONECO/RACIOENERGIA 2011 pokusí získat společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. Veletrhu, který se koná ve dnech 29. 3. – 2. 4. 2011 v areálu Incheba Expo Bratislava se HELUZ zúčastňuje pravidelně.

Heluz se na Conecu pokusí získat ZLATÝ HATTRICK

Zlatou plaketu se jim v roce 2009 podařilo získat za broušené cihelné bloky Supertherm STI SB a v roce 2010 za broušené cihelné bloky HELUZ Family a komínové systémy. Letos se soutěžního klání zúčastní s nosným roletovým a žaluziovým překladem HELUZ.

Nosný roletový a žaluziový překlad HELUZ je ucelený keramobetonový výrobek se schránkou pro osazení venkovních rolet a žaluzií. Představuje kompletní systém se zabudovanou tepelnou izolací, snadnou montáží a možností osadit venkovní stínicí systém kdykoli během užívání stavby. Díky tomuto jedinečnému řešení získal před měsícem Zlatou cenu České stavební akademie v soutěži Stavební výrobek – technologie roku. Mimo soutěžní výrobek představí HELUZ na CONECU i nepálené cihly HELUZ Nature Energy, k vidění budou též cihelné komíny a ukázka tří způsobů lepení broušených cihel.

Veletrh CONECO, jež má za sebou již 32letou historii, je největším a nejvýznamějším veletrhem konaným na Slovensku. Pravidelně se ho účastní více jak 600 firem z desítky různých zemí, v roce 2010 jej navšívilo více jak 150 000 zájemců. „Coneco považujeme za prestižní záležitost a získaných ocenění si zde velmi vážíme,“ kometuje účast na veletrhu obchodní ředitel Ing. Jan Krampl. Padesátimetrový stánek společnosti HELUZ najdou zájemci na letošním ročníku v hale B0 pod číslem 402.

Fotogalerie

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři