Ovládací desky Viega s ochranou proti otiskům prstů

Ve veřejných, komerčních i soukromých sanitárních prostorách přitahují ovládací desky Visign společnosti Viega pozornost díky svému designu – a atraktivní na pohled zůstávají i po několikerém použití. Díky neviditelné ochranné vrstvě nejsou na ovládacích deskách s povrchem z oceli v matném či lesklém provedení vidět žádné otisky prstů.

Ovládací desky Viega s ochranou proti otiskům prstů

Přesvědčivý vzhled ovládacích desek s povrchem z oceli v matném či lesklém provedení v sanitárních prostorách často narušují viditelné stopy po otiscích prstů. Proto se všechny ovládací desky Visign společnosti Viega dodávají v provedeních "kovová matná" a "ušlechtilá ocel" se speciální povrchovou úpravou. Ta zabraňuje tomu, aby po spuštění splachování zůstávaly na ovládacích deskách rušivé otisky prstů. Povrchová úprava je neviditelná, odolná proti oděru a trvale odolná proti všem běžným čisticím prostředkům.

Aby se design a komfortní užívání ani ve veřejné a komerční sféře nevylučovaly, má Viega ve svém programu ovládací desky Visign for Style 13 a Visign for Style 14, které jsou dostupné pro všechny podomítkové splachovací nádržky společnosti Viega.

Díky speciální povrchové úpravě jsou ovládací desky Visign s výrazným designem a s kovovým vzhledem chráněny před zanecháváním stop po dotyku prstů – což je ideální pro veřejná a komerční sociální zařízení. Na obrázku Visign for Style 14. (Fotografie: Viega)

Fotogalerie

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři