Nové Volvo Centrum v Havířově otevřeno

Společnost Volvo Stavební stroje Czech s.r.o. společně s Volvo Truck Czech s.r.o. zahájila činnost již třetího společného Volvo Centra a to v Havířově.

Nové Volvo Centrum v Havířově otevřeno

Oficiálním otevřením havířovského servisu, které proběhlo dne 10. 12. 2010 se síť servisů po České republice provozovaných výhradně společností Volvo Stavební stroje rozrostla o další tedy v pořadí sedmé provozní místo.

Cílem centra je poskytnout zákazníkům co nejkvalitnější služby a to v rámci celé nabídky  produktů, počínaje prodejem nových a použitých strojů, přes vlastní servisní služby či prodej originálních náhradních dílů, a v neposlední řadě také nabídku vlastního financování.

Volvo Centrum se nachází v těsné blízkosti silnice 475 a nedaleko hlavního příjezdu z Polska.

Oficiálního otevření se zúčastnili nejen  zákazníci, ale i obchodní partneři, místní zastupitelé, media a zástupci společnosti Volvo Trucks, Volvo Stavební stroje a Volvo finanční služby.

Celková plocha pozemku činí 31 471 m², velikost zastavěné plochy je 1484 m². Vlastní budova Truck Centra se skládá z administrativní části, skladu náhradních dílů a dílny, která má 3 plně průjezdná stání dlouhá 28 m, s dvěmi, montážními jámami vybavenými brzdovou stolicí, detektorem vůlí a zařízením pro distribuci maziv. Další součástí servisu je jedno neprůjezdné stání o délce 14 m. Truck Centrum disponuje také moderní a ekologickou myčkou pro nákladní vozidla a autobusy, jejíž součástí je zařízení na recyklaci použité vody. Prostory pro skladování a distribuce olejů jsou samozřejmostí  a jsou připraveny jako samostatný sklad vybavený nádržemi na nový a použitý olej, rozvody olejů na dílnu do servisních stanic a do údržbové jámy.

Nedílnou součástí celého areálu jsou rozsáhlé odstavné a parkovací plochy pro nákladní, osobní vozidla a stavební stroje.

Jak bylo zmíněno v úvodu, nově od poloviny prosince 2010 v tomto areálu možnost působit po boku Volvo Truck i společnost Volvo Stavební stroje Czech s.r.o., která již řadu let nabízí v České republice  komplexní řešení v oblasti prodeje, pronájmu a servisu stavebních a silničních strojů Volvo. Nová servisní pobočka je plně připravena poskytovat svým zákazníkům maximální možnou péči v co nejkratším termínu. Tato skutečnost bude dalším krokem ke zkvalitňování přístupu ke svým stávajícím i budoucím zákazníkům.

Na českém trhu Volvo Stavební stroje Czech s.r.o. již 20  let nabízí komplexní řešení v oblasti prodeje, pronájmu  a servisu stavebních strojů Volvo  a příslušenství.  Samozřejmostí je prodej originálních náhradních dílů, kapalin a maziv určených pro stavební stroje.

Významným elementem v podnikání společnosti jsou  související  služby jakými jsou servisní smlouvy, CareTrack a mnoho dalších. . Základním stavebním kamenem společnosti je spokojenost zákazníků. Proto i otevření nového Volvo Centra v Havířové lze považovat za  další  krok k jejich spokojenosti.

Proto bez jakékoliv nadsázky lze říct, že profesionalita obchodních zástupců, stejně tak jako kvalita, flexibilita a odborné zkušenosti servisních techniků garantují zákazníkům společnosti Volvo Stavební stroje Czech s.r.o. maximální užitek, vysokou disponibilitu a tím  i bezproblémové vlastnictví stroje.

Společnost Volvo Group nabízí také řešení pro financování a služby svým holdingovým  společnostem, takže zákazníci firmy Volvo Stavební stroje Czech s.r.o se mohou ve věcech financování obrátit na Volvo.

Fotogalerie

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři